Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Félek választ írni, mert...

Félek választ írni, mert úgyis lepontoznak. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyire érdekel, az a rohadt százalék? Most őszintén, ki nem szarja le? :P Nyugodtan írhatsz, ez miatt nem érdemes félned, már ha komolyan gondoltad. :D
2010. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, én is pont így vagyok vele. Ráadásul olyan pontoz le aki 20% körüli válaszokat ad...
2010. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sz*rj rá!

Ha meg izgat a százalék, regisztrálj két e-mail címmel. Az egyiket tudod olyan válaszokra használni, amikor tudod, hogy le fognak pontozni.

2010. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
most ez komoly?? sz*rd le a ponto jjaaajjj te :)
2010. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tök nem érdekel ki pontoz le és ki nem...:D a véleményemet leirom ugyis lesz olyan akinek nem tetszik... ennyi^.^
2010. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele,itt általános dolog,hogy az értelmes válaszokat lepontozzák(ált. nem is a kérdezők)-pl válaszolok vmire,ami a szakterületemhez tartozik,ha kell szakkönyvből is idézek mellé,erre jön vmi okostojás,akinek megvan a maga álláspontja,hogy mi jó és azt alátámasztja a saját maga alkotta "tudományos" magyarázatával miközen engem meg a többi értelmesebbet kiosztja meg lepontozza...kit érdekel?mára már túltettem magam rajta,attól még a kérdező nem feltétlenül az ő válaszát fogja megfogadni.
2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vok azokkal a kérdésekkel amikor odaírják ,hogy kort nemet is létszi.Még csak 13 vok.
2010. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Magasról tojok rá! Az én véleményem és kész! Volt hogy egy nap alatt 3%-ot is estem...

Take it easy!

2010. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Legutóbb tegnap pontoztak le egy olyan válaszért, ahol a személyes tapasztalatomat írtam le valamiről (a kérdező is ilyenekre volt kíváncsi). Volt 1-2 nagyon okos, aki csak hallott a témáról innen-onnan saját tapasztalat nélkül, de mindent jobban tudtak a témáról... No komment. Egyébként az oldal célja valahol egymás segítése lenne neeem?! A saját szellemi színvonalát fejezi ki az, aki mások lepontozásában éli ki magát... A szomorú csak az, hogy így a % semmit nem mond a válaszadó tudásáról (Sok nagyon hasznos választ olvastam már 50-60%-os válaszadóktól is).
2010. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem be kellene szüntetni az egészet,nem azért,mert engem zavar,ha lepontoznak,hanem azért,mert semmi értelme nincs,azáltal,hogy valaki azért pontozza le a másikat,csak mert a véleménye nem egyezik az ő véleményével(ami rosszabb esetben még téves is)-ez az egész %-olás így nem mutat semmit az adott válaszolóról,max. pont azoknak a válaszolóknak az értelmi szintjét akik őt lepontozták.Semmi,de semmi értelme,a kérdező úgyis látja,hogy ki az értelmesebb,mindegy hogy 50 vagy 90%-a van-e.
2010. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!