Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért engem akarnak kidobni...

Miért engem akarnak kidobni az oldalról a moderátorok?

Figyelt kérdés
felteszek 1 olyan kérdést hogy miért oltogatják azokat a fiatalokat akik szex témában kérdeznek?és akkor egy 25 éves "férfi" felrántja az agyam az offolásaival és akkor engem akarnak kidobni az oldalról mert elküldtem oda és nem őt mert offol,meg nem hogy segítene az embereknek oltogatja őket!na akkor hogy is van ez?!
2009. márc. 1. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Ja én is olvastam azt a kérdésed és tényleg végig veszekedtél azzal a pasival.Ezekért nem kell felháborodni,mert ő elmondta a véleményét te beszóltál neki mert nem azt a választ kaptad amit szerettél volna ő meg nem hagyta magát.Ez elég gyerekes viselkedésre vall. -.-
2009. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Az első és a második ugyanaz. ... Én. :)
2009. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Uccsó grat, nagy vagy :D

Valaki belinkelné a kérdést? Kíváncsi vagyok :P

Amúgy képzeld, az itt aktívak kb. fele már kapott figyut, és nem hiszem, hogy bármelyikük is rohamot kapott volna, vagy hasonlók.

Szóval nyugi

-.-

2009. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!