Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van, hogy emberek...

Miért van, hogy emberek választ írnak majd 2 éves kiírt kérdésre is? Mikor az már régen nem "fontos" Már régen megoldódott a probléma".

Figyelt kérdés

Több kiírt kérdésem is van.Egy 2007. 10.10Ès még ma is jött rá válasz.

Pedig már régen nem aktuális.

E`s nagyon sok ilyen kérdés van......


2009. márc. 2. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"SZerinted aki választ ír neked honnan tudja hogy neked az megoldódott már??? "


Bazz ha valaki 2 éves kérdésre válaszol az már alapból feltételezhető, hogy megoldódott.

Én pl kérdeztem lakodalmammal kapcsolatosan, és volt aki másfél évvel később küldött választ. Mivel a rendszer kiírja a kérdés dátumát, szerintem jogosan feltételezhető, hogy már rég nem érdekel a válasz.

2010. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na jó, de a kérdező meg ezt a kérdést több, mint egy éve tette fel, szóval akkor már erre sem kéne válaszolni, mert biztos már rég "nem érdekli" (amúgy ez az egyik legbunkóbb kifejezés, amit ismerek).
2010. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na és ha válaszol akkor mivan???

Most egy hsz-el több lesz.

Micsoda probléémák...

2010. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"az egyik legbunkóbb kifejezés, amit ismerek"


Érdekes, én ennél ezernyi bunkóbb kifejezést ismerek.


Szerinted, egy olyan kérdésre pl, "hogy jutok X pályaudvarról Y térre." mennyire érdekli a kérdezőt az egy év múlva érkező válasz? Szerintem semennyire.

2010. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt úgy értettem, hogy a legbunkóbb kifejezésmódja annak, hogy nem tartasz igényt a válaszra. Ha én valakinek mondok valamit, vagy válaszolok egy kérdésre, akkor számomra a legbunkóbb mondat az, hogy "ez engem nem érdekel".


És amúgy meg lehet, hogy a kérdezőnek nem fontos két év múlva a válasz, de ettől még lehet, hogy olyan ember talál rá a kérdésre, akit ott és akkor érdekel.

2010. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!