Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes tagok bizonyos kérdésekre összevissza pontoznak? Most nem mintha épp az érdekelne, hogy hányadik vagyok a toplistán, de zavaró, hogy teljesen szubjektív dolgokban vagyok lepontozva.

Figyelt kérdés
Pl. volt egy kérdés, hogy ki mit nem enne meg, én beírtam a madártejet, le lettem pontozva. Más kérdés: ki hogy készíti a zöldbabfőzeléket, beírtam, hogy kaprosan-paradicsomosan, le lettem pontozva. Egy olyan kérdésnél, hogy református-katolikus pár esetében a gyerekek milyen vallásúak legyenek, beírtam, hogy kislány anyuka, kisfiú apuka vallását örökli nálunk. Le lettem pontozva. Komolyan nem értem, milyen indokkal. A válaszaim nem voltak sem sértőek, sem valótlanok, sem közerkölcsöt nem sértettek. S akkor??? Tényleg egyeseknek nincs jobb dolguk, mint lepontozni?! Hát menjenek kapálni, legalább a leromló gazdaságért tennének.
2009. márc. 9. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

szerinetm nem is tudják mire adják a pontokat csak így akarnak jobb helyezést elérni, de ez tök gáz, aki az első az is ebből szedte össze a ponjait...

erre megy már ez az oldal is, pedi nem ez lenne a pontosás lényege sem... :S

2009. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Sz@rd már le!
2009. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

:)))

tökre tetszett ez.


jaa, nekem is múltkor megszületett az első haszontalan válaszom:(

mert szerintük a tv paprika tölteni való és nem tisz-völgyi... de ha én a másodikat vallom?? nohmmf

2009. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nos a helyzet az, hogy egyeseknek már tényleg nem a segítségnyújtásról szól ez az oldal, hanem hogy jobb helyen legyen a toplistán. Tudod, engem is bosszant, ha azt látom, hogy egy-egy kérdésre tök jó válaszok érkeznek és lepontozzák. De megfigyeltem és általában olyan kérdéseknél van ez az össze-vissza lepontozás, ahol véleményekre, tapasztalatokra kíváncsiak és nem konkrét dolgokra!

Volt olyan kérdés, amire válaszoltam és én írtam le a legjobban, a legáttekinthetőbben a dolgot, mire el kezdtek lepontozni. Miután megkérdeztem, hogy miért lett lepontozva a válaszom, mert ha nem jó amit írtam, azt mondják, mert nekem is jó, ha tudom, hogy rosszul tudtam a dolgot, erre meg csak úgy kúszott felfele a százalékom. Aztán írta a kérdező is, hogy az én válaszom volt a legjobb , legátláthatóbb! Szóval attól, mert lepontoznak, még koránt sem biztos, hogy rossz a válasz! Én ezek után is szívesen válaszolgatok. Eddig is nagyon ritkán pontoztam, ez ezután is így lesz!

2009. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

en is feltettem egy kerdest es egy valaki beirt nekem 6 linket h en irtam a kerdest s ne is tagadjam miert ilyen hulyek egyesek :S

de amugy nem erdekelt engem kaptam 35 valaszt rea de meg most sem tudom h mi tevo legyek

2009. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg lesz@rom. Csak úgy érdekelt, hogy miért PONT ezeknél a szubjektív kérdéseknél vagyok lepontozva, máshol meg fel. Na de tudjátok mit? Kéne kitegyünk mi is ilyen kérdéseket, amire minden bunkó tud válaszolni, hogy pl. ki szereti a lépesmézet, és abszolút minden választ lepontozni. :-)))
2009. márc. 10. 07:33
 7/13 anonim ***** válasza:
2009. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:-))) egészségedre.
2009. márc. 10. 13:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Jelentem: megtettem a kötelességemet, kedves Utolsó.
2009. márc. 10. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem tegnap olyan volt hogy kérdezett valaki egy egyszerűt amire vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni ésn válaszoltam egy nemet mert részemről úgy van és jól lepontoztak... mondjuk mindenkit aki nemet írt, nem értem de mindegy kicsit dühít mert így lemegy a százalékom, és a sok hülye miatt nem leszek hasznos... :)
2009. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!