Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Félek összevissza!

Mit tegyek? Félek összevissza!

Figyelt kérdés

10 éves korom óta mindentől félek.Állandóan olyan gondolatok járnak a fejembe hogy "mi lesz ha véletlenül ez történik?"És ezek általába rossz dolgok.Nagyon féltek mindenkit aki körülöttem van.Mindenféle hülyeséget kitalálok mikor pl elmegy valahova estefelé anyám és mondjuk arra gondolok és ha elrabolják vagy ilyesmi mi lesz?Meg pl mikor egyedül vagyok otthon többször is megnézem egymás után hogy tényleg zárva van e az ajtó.Lehet kicsit zavarosan irtam le,elnézést csak jobban nemtudtam megfogalmazni.


13/F


2011. jan. 21. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi el fog múlni, nekem ugyanez volt. Én a mai napig háromszor utánanézek az ajtónak, megnézem a macskákat behoztam-e, minden este átszámolom őket :D

Viszont ha nagyon nagyon félsz akkor pszichológus. Pár beszélgetés és minden rendben lesz :)

2011. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt. Pánikrohamos is lettem. Gyógyszerezni akartak, de elutasítottam. Csak egy enyhe nyugtatót szedtem. Tudom milyen borzalmas. Hiába próbáltam kiűzni a fejemből a rossz és leginkább képtelen gondolatokat, nem ment. Nem irigyellek. Nagyon sok akaraterő kellett hozzá. Lehet egy orvos nem ártana.
2011. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is probléma ez,szerintem mindenkiben van egy bizonyos félelem.Attól függ ki hogyan tudja legyõzni.Sajnos megtörtént dolgoktól félünk a legjobban.
2011. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nyugi, ez el fog múlni, ha a családtagjaidat félted, az normális dolog :)

az ajtós része lehet berögződés, de én már nem bízok a véletlenben :D

Én rezsón szoktam gyorsan összedobni reggelire valamit suliba indulás előtt.

Mielőtt kimennék az ajtón, vagy 3x,4x megnézem lezártam-e a rezsót, néha még útközben is azon idegelem magam, hogy elzártam-e tényleg.

Egyszer rávettem magam, ne legyek már ilyen hülye, és nem ellenőriztem le. Útközben mégis olyan rosszul voltam, hogy inkább visszafordultam, és persze max hőfokon volt :/

2011. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon nagyon köszönöm az eddigi kommenteket.
2011. jan. 21. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Iratkozzal be kuzdosportra. Megtanulsz szembenezni az ellenfellel. Es emelt fovel fogsz jarni. De nem ugyan az felni es felteni. En mindig mindenkit autoval elviszek valahova, csak hogy ne kelljen neki veszlynek kitenni magat. Egyszer megkert apam, hogy elvinnem-e a nenamhoz. Lazas voltam es megkertem, hogy menjen egyedul. Hat nem ert oda. Utkozben elutotte egy nagymotor. Azota felepult, de ne tudd meg, hogy ereztem magam. Sokat jart ez a fejemben es rajottem, hogy nem tolem fugg. Neved sorsnak vagy Istennek, de hagyni kell, hogy minden a maga utjan menjen.
2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* nevezd sorsnak vagy Istennek....
2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én azon gondolkodom, hogy ez nem amiatt van hogy milyen a mai világ.. most komolyan a tv-ből a rádióból az internetről is ez ömlik.. megöltek xy-t stb, én is félnék a helyedben. De amúgy szerintem is egy pszichológus segíthetne.és egyáltalán nem szégyen elmenni hozzá. Jobb mintha bekattanna az ember.
2011. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon aggódós anyukád?
2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem aggódós tipus.
2011. jan. 21. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!