Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak az értelmetl...

Miért válaszolnak az értelmetlen kérdésre többen, mint az értelmesebbre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez sem egy világmegváltó kérdés, de az olyan barom kérdésekre, mint hogy mi a neved és hány éves vagy, vagy hány ember szexeltetek már... na ezekre a kérdésekre töménytelen válasz érkezik. Egy értelmes kérdésre pedig alig-alig érkezik válasz. Buták az emberek, vagy nincs véleményük, hogy nem tudnak válaszolni az értelmesebb, csak az olyan mihaszna kérdésekre? Véleményeket várok, hogy más is úgy látja e mint én

köszi


2009. márc. 12. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

így van, az ilyen együgyű, szimpla kérdésekre egy tajparaszt is tud válaszolni.


Mi a neved: Gipsz Jakab

Hány éves vagy: 36

Hány emberrel szexeltél már: 0


Ennyi.

2009. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert hülyülni mindenki tud, és nem érthet mindenki mindenhez, mert akkor nem kéne ilyen oldal :P
2009. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert egyszerűbb, és gyorsabb!Nem feltétlenül azért nem válaszonak mert buták ,hanem mert nincs idejük,vagy egyszerűen nem izgatja a kérdés őket annyira! Én is csak akkor válaszolok,ha van időm kifejteni bővebben egy adott kérdésre a választ értelmesen,és hasznosan. Az egyszerű buta kérdésekre, szórakozásképpen,unaloműzésként válaszolok:)
2009. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

ezen már én is felhúztam magam,mert fontos(egézséggel kapcsolatos)kérdésemre egy válasz érkezett!

de bezzeg mikor feltesznek egy képet egy csaj valagáról,arra 60 válasz érkezik...

felháborító,mennyire idétlen az emberek többsége!

2009. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert sok a provokatív ember, aki a hülye kérdésekre sem azért válaszol, mert úgymond segíteni akar a kérdezőnek.

Könnyebb és kevesebb felelőséggel jár az, ha bugyuta kérdésekre válaszolsz, nem mellesleg senki sem fog lepontozni a válaszért, ha azt kérdik tőled, mi a nemed, és te lány létedre azt mondod, nőnemű vagy. Pl.

Meg a komolytalan kérdésekhez tényleg mindenki ért. Viszont ha konkrét kérdést látsz, vagy tanácsot vár tőled vki, na hát ahhoz konyítani is kell vmit... Én pl el se olvasok olyasmi kérdéseket, amik pl elektronikával, vagy műszaki dolgokkal foglalkozik, mert azokhoz hozzá se tudok szólni, még a kérdést sem értem...

2009. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

foglalkoznak, alany és állítmány egyeztetése... bocsi.

előző voltam. :$

2009. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!