Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira kiakadtál itt valami, hogy megfordult a fejedben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rossz kategóriába írtam,de remélem nem rakják el innen.Azért ide írtam,mert itt szoktak válaszólni a kérdésekre. Szóval arra lennék kíváncsi,hogy volt e már hogy olyat olvastál itt,lepontoztak pedig segíteni akartál vagy megelégelted a vitákat,hogy úgy gondoltad,többé nem jössz fel az oldlra? Nekem sajnos elég sűrűn van,egyszerűen nem értem az emberek rosszindulatát,azt hogy sokan itt élik ki magukat és nem toleránsak. Viszont soha nem tudom betartani,mivel azért vannak itt jó emberek is. Köszi a válaszokat és légyszi ne jelentsétek,hogy rossz helyen van. Köszönöm. :)
2011. máj. 18. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sokszor! Például tegnap este is úgy feküdtem le, hogy az életben többet ki sem nyitom ezt az oldalt! De rájöttem, hogy vannak a szórakozásból lepontozók és vannak azok, akiknek valóban szükségük van a segítségre, függetlenül attól, hogy mások azt milyennek ítélik meg.

Ha itt vagy és segítesz, ne a pontokért tedd, hanem azért az egy szóért amit kapsz, vagy éppen meg sem kapsz, de gondolatban küldik: köszönöm.

2011. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén, én úgy vagyok hogy néha jól esik valami marhaságot írni, de csak akkor szoktam ha kérdés számomra nem hordoz semmi intelligenciát. A számomra érdekes kérdésekre megpróbálok normálisan válaszolni. Azt hogy az idióta dolgokra miért válaszolok egyszerű: mert jó esik, ilyenek vagyunk nem? Senki sem szereti ha nem övé az utolsó szó.
2011. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg. De nem ezért. Csak úgy szimplán le kellene szoknom már, hogy feleslegesen válaszolgassak. Meg túl sok itt a negativitás. Csak rászoktam :(
2011. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 habibi ***** válasza:
100%
igen volt, és annyiszor lepontoztak már és belekötöttek a szavaimba, kiforgatták és odaképzeltek olyanokat is, amiket én meg sem említettem, sőt még nem is céloztam rá. Ezeket utálom, és ugye 1 és csak is 1 kérdés van,amit a kérdező tesz fel és mi csak válaszolunk, akkor egy válaszoló mit kérdezget a másik válaszadótól?! (tehát offol)-ezek is idegesítenek. Szerintem be kellene szüntetni a lepontozást, mert van itt pár igen őrült ember, akik csak úgy mindenkit lepontoznak és belekötnek a másikba
2011. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem nagyon feltudnak itt néha mérgelni,pedig nem vagyok az a fajta,aki belemegy ilyesmibe. Csak rossz látni,hogy ismeretlen emberek mennyire tudják egymást bántani pusztán azért,mert valaki másként gondolkodik. Én a héten buktam ki,mert egy hét alatt 85 %-ról lezuhantam 76 %-ra,pedig a provokatív kérdésekre nem szokásom válaszolni és mindig csak segíteni szeretnék. Ez kicsit rosszul esett. Bocsi a sok elírásért,helyesírási hibáért a kérdésben,most látom csak.
2011. máj. 18. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ó, de hányszor! Mikor kitekerik a mondanivalót, vagy bajban vagy, segítséget kérsz és jól pofándörgölnek, hogy "szánalmas vagy" stb. De szerencsére vannak jó fejek is illetve már régen átértékeltem, hogy hogy viszonyulok az oldalhoz. Nem függök tőle és nem várok el semmit. Így könynebb.
2011. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Á,csak átrakták :)
2011. máj. 18. 20:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan csak ma 3 kérdésnél is megesett, ahol teljesen jóindulatúan válaszoltam (és nem hü-lyeséget), hogy egy épp rossz passzban lévő válaszoló anyázással, barmozással indított, és kiosztott, mert ő valami olyat vélt olvasni a kommnetemben, ami nem igaz. Mikor higgadtan közöltem velük, hogy én olyat nem mondzam, akkor meg fogjam be a szám, mit védem magam... XD Mindig vannak olyanok, akik ilyenkor mellém állnak, szerencsére, és így az anyázó lekopik, de volt, hogy annyira elborult az agya valakinek, hogy másfél oldalas szitkozódó emailt küldött a postafiókomba.

Aki ennyire kiakad, annak nem kéne valami kezelés? :)

Mindenesetre pár értőolvasás-különóra ráférne egyesekre.


Azt meg már nagyon régen mondogatom, hogy meg kéne szüntetni a pontozgatást. Egy választ csak a kérdező pontozhasson, elvégre is neki kell, hogy hasznos legyen, nem a random válaszolóknak, akik lepontozással élik ki vélt vagy valós sérelmeiket.

2011. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer volt, hogy valaki elkezdett itt fenyegetőzni, meg beszólogatni mindenféle ocsmányságot, de akkor is úgy voltam, hogy ha valakinek baja van velem, menjen el ő az oldalról! Nehogy már én ne jöjjek többet, mert más hülye!

A lepontozásokkal meg nem szoktam annyira foglalkozni, bár párszor már tényleg felvetődött bennem a kérdés, hogy egy-egy válaszon ugyan mit lehet lepontozni? Mikor pl. olyasmit kérdeznek, hogy ti hogy csináljátok, hogy készítitek ezt és ezt... Erre szerencsétlen válaszoló leírja, hogy ő hogy csinálja, aztán lepontozzák, hogy nem hasznos. Mi lenne a hasznos? Ha azt írná, a szomszéd hogy csinálja? :D

2011. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap olyan volt,hogy valaki megkérdezte a kérdezőtől hogy van e testvére,erre szegényt 10%-ra lepontozták. :) Most ezen mi a nem hasznos?
2011. máj. 18. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!