Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megfordult már a fejedben az...

Megfordult már a fejedben az öngyilkosság? Ha igen, hogyan "lábaltál" ki belőle?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hál' még nem, de remélem nem is fog!
2010. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, már meg. Sajnos még mindig nem "lábaltam" ki belőle. :'(
2010. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Volt már ilyen gondolatom,fiatal voltam nagyon.De szeretek élni.És most itt vagyok.
2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nemrég fordult meg a fejemben, de csupán az, hogy megismerkedtem pár emberrel a neten és elkezdtem ábrándozni, kihúzott belőle, és egész megváltoztatott.
2010. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem te és nem is én vagyok az egyetlen és utolsó sem akiknek megfordul/megfordult már a fejében. :-( De azzal tisztában kell lenni, hogy az öngyilkosság nem megoldás, mégha annak is tűnik. Igaz, mondani könnyű, de megkell találni a problémára/problémákra a megoldást. Én is azt hittem, hogy ez lenne a legjobb, ha megtenném, de aztán átgondoltam a helyzetemet és örülök, hogy MÉGSEM TETTEM MEG!


18/L

2010. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megfordult már. De tudom, hogy sosem szabad feladni! Az élet nehéz, de meg kell találni azt, ami örömöt okoz neked, és valóban, minden problémára van megoldás!!:P
2010. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek 90%nak megfordult már fejében
2010. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megfordult, sőt egyszer majdnem meg is tettem, csak azért nem mert lehet idősebb leszek jobb lesz.. 15f
2016. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!