Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy már elég...

Miért van az, hogy már elég sokan nem arra használják az oldalt, amire valójában szerintem ki lett találva?

Figyelt kérdés

értem ez alatt, hogy nagyon sok az olyan kérdés mostmár higy tetszik ez a név? és ez???

már unom :S


ti hogy vagytok ezzel???


2009. márc. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert unatkoznak és emberi kapcsolataik erősen lekorlátozottak
2009. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem bizonytalanok a sajat dontesuk helyessegeben,nem erzem hogy ez rossz lenne,szerintem csak tanacsot szeretnenek.
2009. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont hogy erre lett kitalálva ez az oldalt, bár ettől függetlenül engem is idegesít a sok retardált a hülye kérdésével ha ez vígasztal
2009. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bosszant néha, pl. mikor kismamák itt akarnak ismerkedni más anyukákkal, vagy olyan kérdést tesz valaki fel, hogy mit gondolunk erről vagy arról a hírről amit éppen a híradóban láttak. Na meg mikor "ezt nézzétek meg, ezt olvassátok el" stb. Vannak fórumok, meg mittomén milyen oldalak ahol lehet ismerkedni, vitát nyitni, ez nem az.
2009. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!