Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A kérdezők mért nem becsületesek?

A kérdezők mért nem becsületesek?

Figyelt kérdés
Amikor a válaszoló jó választ ad akkor én mindig pontozom de én is szoktam jó választ adni de engem nem pontoznak.
2011. júl. 18. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
kit érdekelnekezek a pontozások most őszintén? mi érsz vele?
2011. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.Ebből látják hogy milyen jó válaszokat adsz.Én csak 77%-os vagyok
2011. júl. 18. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg 51% de ha jót mondasz akkor úgyis jót mondasz ha meg nem akkor úgyse érdekli senkit,special én nem szoktam nézni hogy hány %os írja a választ csak miután megnézem hogy mit írt... ígyis ugyis elolvasom....
2011. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy miért pontozzák le az őszinte válaszokat csak azért, mert az embernek nem tetszik... lehet h valaki csak teszem azt 60 százalékos, de lehet, hogy azért pontozták le, mert megmondta az igazat. És az igazság fáj.

Amúgy ha a pontgyűjtésre mész, az értékelésért is ugyan úgy jár pont, szóval ha a kérdező nem pontoz, lehet hogy a válasz érdekli, és nem az, hogy hány pöttyöt gyűjt össze...

Ha meg azért érdekel, hogy kinek mennyire hihetsz, van az oldal tetején egy kijelentés, miszerint nem orvosok vagyunk, hanem normál emberek próbálnak másoknak segíteni, tehát lehetséges, hogy egy 90%-os rossz tanácsot ad, de az is lehet, hogy 20% meg okosat mond. Ha kérdezőként te pontozol másokat, azzal kinyílvánítod a tetszésedet/nem tetszésedet a válasz iránt. De azzal, hogy téged miért nem pontoznak szerintem is felesleges törődni. :)

2011. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezért a válaszodért pontoztalak :D
2011. júl. 18. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És én mit mondjak csak 44% os pedig jó válaszokat szoktam adni ...:D
2011. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes a százalékkal foglalkozni.

Nem is mindig a kérdező értékeli a válaszokat. Sok esetben pl. egy válasz azért is le van értékelve, mert más vélemény szerepel benne. Pl. a második és harmadik válaszoló két különbözőképpen látja a dolgot, és ezért a második lepontozza a harmadikat. Pedig lehet, hogy a harmadiknak van igaza.

Sőt, lehet, hogy mindkettőnek igaza van valahol, de az egyik mégis le van pontozva.

Mondjuk én a laptopot ajánlom a kérdezőnek, az utánam író pedig az asztali gépet. És lepontoz, vagy éppen én őt. Pedig mindkettőnknek igaza van. Én ezt szeretem, ő azt.

2011. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
de ha már a pontozásról van szó, akkor moderátoroknak kéne pontozni, és nem felhasználóknak, na igen csak az a baj hogy ezen az oldalon több millió kérdés/válasz van és alig van szerintem kb 10-15moderátor, vagy még annyi se. és hát bárki szét pontozhatja a másikat negatívval és pozitívval..
2011. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!