Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar h mindenki...

Titeket nem zavar h mindenki orrba-szájba lepontozza a másikat?

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam. Volt egy kérdés, ahol a kérdező az egyéni véleményeket kérdezte egy dologról. Én leírtam az enyémet, nem is volt gond. De tudjátok, vannak azok a harcos parasztok, akik semmi más véleményt nem fogadnak el csak a sajátjukat. Ezt még el tudom viselni, de könyörgöm!!!! Hogy lehet lepontozni egy VÉLEMÉNYT- ami teszem hozzá nem olyan volt h bárkinek is ártottam volna vele, senkit nem szidtam, egy fél káromkodás nem volt benne, semmi.


A másik meg: minden nap egy csomó embernek segítek, sokszor még google-zok is helyettük, de bezzeg a zöld kezecskék nem sülnek el túl gyakran! És ezt sem értem, ha én felteszek egy kérdést, mindenkinek megy a zöld kéz, hacsak nem trágár, v provokatív dolgot ír. Kezd elegem lenni!


2011. júl. 22. 15:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
engem egyszer a kisállat kategóriában leszavaztak -1%ra, pedig sztem hasznos választ adtam . (azért lett -1 mert még teljesen új voltam és 0-ról indultam) azóta már teszek rá magasról ki hogy szavaz...
2011. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
90%

Én meg írni mertem, hogy kismacskáim születtek, szinte másnap rögtön 50%-os lettem:((

Kikaptam, hogy egy szaporító vagyok és hogy miért nem ivartalaníttatom...hiába írtam, hogy a másik kettő kivan és ez is ki lesz..., már nem voltam többé felelős állattartó...Nem lényeg, hogy oltatom, bolhátlanítom, féregtelenítem rendszeresen őket...

2011. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
18:43as vagyok. Az állatos rész elég furcsa...megkérdezte, az illető, h mit csináljon a nyulával aki vemhes. én csak annyit mondtam, hogy ha nem kell neki az a sok kisnyuszi, ajándékozza el... erre le lettem pontozva -1re. a poén az hogy vki azt írta hogy vágja le a nyulát és 80%ban ítélték helyesnek a válaszát... XD
2011. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Sok a hülye gyerekek XD

Igen ezt én is bírom, h vki írja h a kutyája v macskája terhes akkor már van minden. Az egy dolog én is ivartalanítás híve vok, de hát előfordul h becsúszik. Mi kutyánknak is voltak már kölykei- beásta magát egy kan a kerítés alatt...

2011. júl. 22. 22:47
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Azt csinálják, hogy az értelmes válaszokat lepontozzák, ami meg jó nagy hülyeség és csak oltásnak írják oda, azt felpontozzák. Értelmetlen, hülye kérdéseknél én is így csinálom :D
2011. júl. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
27%
Háhá lepontoztam mindenkit pontozzatok le engem is, csak azt pontoztam fel, aki azt írja, nem érdekli^^ Fogjátok már fel hogy ez nem internet és itt nem mindenki a barátotok és felvállalás nélkül fikázhatsz mást, minek ilyen apróságokon idegeskedni...
2011. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Szia! Ez akkoriban gyakorinak volt mondható, hiszen rengetegen maradtak árván, özvegyen. A gyerekeket befogadták, az özvegyeket ellátták, pl élelem stb. Biztosan volt vmi hivatalos menet, ha nem is örökbefogadás, de egy elhelyezési kérelem, v hasonló- nem tudom mi ezeknek a neve. Szóval menj el a szülőfalujában a levéltárba, ott kell lennie valami nyomnak. Jó nyomozást!



LEPONTOZTÁK EZT A VÁLASZOMAT :O

Most komolyan, mit írtam, amit le kellett pontozni, aki rájön, árulja már el! Ja a II.vh utáni időkről szól!

2011. júl. 23. 17:01
 18/28 anonim válasza:
43%
Miért érdekes ez? Pénzre megy? Hát akkor..
2011. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
De igen, engem is nagyon zavar, remélem ez a legnagyobb öröm az életében annak, aki pontozgat lefelé. És hogy miért nem nyomják a zöld kezeket azok sem, akiknek hasznos választ írok, halvány gőzöm sincs. Sokszor még egy köszönöm se hangzik el, ez is irritáló. Sajnálom, hogy ennyi itt az IQ teszten elhasalt ember :-DDD
2011. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek az előttem szólóval.
2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!