Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar h mindenki...

Titeket nem zavar h mindenki orrba-szájba lepontozza a másikat?

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kiakadtam. Volt egy kérdés, ahol a kérdező az egyéni véleményeket kérdezte egy dologról. Én leírtam az enyémet, nem is volt gond. De tudjátok, vannak azok a harcos parasztok, akik semmi más véleményt nem fogadnak el csak a sajátjukat. Ezt még el tudom viselni, de könyörgöm!!!! Hogy lehet lepontozni egy VÉLEMÉNYT- ami teszem hozzá nem olyan volt h bárkinek is ártottam volna vele, senkit nem szidtam, egy fél káromkodás nem volt benne, semmi.


A másik meg: minden nap egy csomó embernek segítek, sokszor még google-zok is helyettük, de bezzeg a zöld kezecskék nem sülnek el túl gyakran! És ezt sem értem, ha én felteszek egy kérdést, mindenkinek megy a zöld kéz, hacsak nem trágár, v provokatív dolgot ír. Kezd elegem lenni!


2011. júl. 22. 15:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem egyszer 92%-ról pontoztak le 79%-ra, azért, mert egy olyan kérdésbe, hogy "Mi van a mekis sajtburgerben?" azt mertem írni, hogy műanyag. Na jó, tényleg túloztam kicsit, de azokban a kajákban tényleg a sok tartósítószer, meg ízfokozó dominál, nem a valódi sajt, uborka stb. A válaszom hasznossága 7% lett. :) Nem mintha érdekelne vagy fontos, hogy ki hány %-ot kap, de szerintem mégis zavaró, hogy az embert mikért képesek lepontozni, még olyanokért is, ami egyáltalán nem hazugság.
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
szerintem meg idegrohamot fogtok kapni, ha még ezen is kiakadtok, hogy lepontozzák a válaszotokat, kit érdekel? szerintem ne a pontozást nézzük, mert nem számít, sok hülye van aki nem ért egyet az okos válaszokkal, mert az ő idiota válasza a nyerő:P.
2011. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem leszarom? Ha lepontoznak az csak annyit jelent, hogy fáj nekik az igazság, és jól bosszút állnak rajtam! A hősök.... :DDD


Az ilyen kreténeket irtani kellene, nyissák ki újra a Taigetoszt!

2011. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Így van, ennyi örömük legyen ezeknek a nyomingereknek :)

Kezdetben én is feszültem azon, hogy szimpatikusat írjak xD de rájöttem, hogy semmi, de semmi értelme törődni vele. Én a kérdezőnek akarok segíteni és ha ő hasznosnak találja a válaszomat, akkor már elértem a célomat :)

2011. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
87%
engem nagyon zavar nézd meg azokat akik a politikai témákba írnak annak szinte egyiknek se több 50%-nál jah és még a dohányzás témába pontozzák le egymást a bagósok és az antibagósok
2011. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
És már itt is lepontozza a többieket néhány marha XD Komolyaaaaan. Aki az én kérdésemnél lepontozza a másikat az ne kerüljön a szemem elé XD
2011. júl. 28. 02:24
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

Engem 75%rol pontoztak le 62%ra, es azota se birtam javitani ezen! :'((

MEG VELETLENUL SE IRJATOK AZ EZOTERIA KATEGORIABA valaszokat, akarmekorra hulyeseg van kiirva kerdesnek!!!

2011. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Különösebben nem érdekel, hogy mennyi a pontom. Szívesen segítek másoknak és soha nem a százalékot nézem.
2011. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!