Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy vagytok ezzel? Titeket...

Hogy vagytok ezzel? Titeket nem zavarnak az ilyen dolgok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar, hogy innen a GYIK-ről külön blogba raknak úgymond "vicces" kérdéseket meg "gyik fail"-t? Ahhoz képest, hogy arra van ez az oldal, hogy kérdezzünk, simán kiröhögik a kérdésed. Én már nem is nagyon teszek fel kérdéseket, mert még a végén kikerül ilyen bogokra.
2011. júl. 25. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez az oldal arról szól, hogy bármit megkérdezhetsz, azt egy szóval sem említették, hogy nem fog senki kiröhögni.

Egyébként meg ha megnézed, csak a nagyon gyökér kérdések kerülnek ki ilyen blogokra, és azokból se mind. Ezzel meg amúgy is számolni kell, tudod, amit egyszer felteszel az internetre, az ott marad és önálló életbe kezd. A facebookos képektől kezdve a gyakori kérdésekig :)

2011. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de láttam olyat is, hogy valaki szép angol lány nevet keresett, és valaki oda írta hogy béla, és az egyből húú de vicces
2011. júl. 25. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:

De és akkor mi van? Aki szerint vicces, az röhög rajta, aki szerint nem, az nem.

(Mondjuk én utálom ezeket a kérdéseket, teleszemetelik vele a gyk-t ahelyett, hogy megnéznének egy online angol utónévkönyvet. De ez off :) )

2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azért nem zavar, mert szíve joga blogot csinálni annak, aki akar..

és akkor mi van, ha nevetünk egyet a "bélás kérdés"en? :) engem nem zavar.

2011. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akik azokat az oldalakat szerkesztik, a humorérzék csíráját sem hordozzák magukban. Normális, vagy ténylegesen vicces kérdéseket nem raknak ki.
2011. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább mondhatnád azt, hogy Neked nem tetszik. attól másnak lehet humoros egy- kettő ;) én már nevettem jókat.
2011. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is nem azt mondom, de eddig szinte egyikőtök sem válaszolt, mert nem azt kérdeztem, hogy vicces, vagy nem, mert én is szoktam nevetni, csak meglepődnél gondolom, ha kiraknák a tiedet nem? én erre voltam kíváncsi
2011. júl. 26. 01:18
 8/8 anonim ***** válasza:
én már válaszoltam korábban :) nem hiszem hogy kiraknák amit én kérdezek, mert az nem olyan. de hát ki tudja.. ha meg kirakják, nekem nincs miért szégyenkeznem. max a válaszok.. amik viccesek :)
2011. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!