Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tudok visszalépni az...

Nem tudok visszalépni az "elözö válaszokhoz" ahol mondjuk 13 válasz érkezett. Pl most is meg akartam nézni h mik voltak az elözö válaszok és nem lép vissza. Segitseket már kérlek?

Figyelt kérdés
Mi az a link ahol az a kérdés h "miért nem adják örökbe a gyereket abortusz helyett" érdekelne a link amit az elözö válaszolok irtak csak nem tudo kvisszalépni és megnézni.
2008. márc. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A válaszok a kérdéseknél időpont szerinti növekvő sorrendben vannak. Tehát ha megnyitod a kérdést, az először érkezett választ látod először, aztán a következőt és így tovább. Az oldal alján pedig találhatsz egy linket a következő loldalnyi válaszokhoz. Az egy Visszalépés az előző válaszokhoz linkkel indul, de utána ott a folytatás.

Tehát nem értem kérdésed, mi az, hogy nem lép vissza!

2008. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a hiba. Kiad egy linket, de az nem működik csak kattintok, tölt és ugyanazt a lapot hozza újra vissza. Próbáltam már 10x.
2008. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bejelentkezve próbáltátok? mert sztem nekem csak akkor van ilyen ha nem vagyok bejelentkezve!
2008. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na megtaláltuk a hiba okát, ez bejelentkezés nélküli állapotban fordulhatott elő bizonyos esetekben. A hibát javítottuk, elnézést kérünk érte.
2008. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!