Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem unjátok még, hogy szinte...

Nem unjátok még, hogy szinte minden kérdésre az a válasz, hogy Google a barátod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
google a barátod.
2011. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt csak példának írtam,hirtelen csak ez jutott eszembe.:)
2011. szept. 11. 21:55
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
De a példára pont igaz volt, hogy google a barátod!!! Akkor pedig rossz példa. Mindegy.
2011. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Sok kérdésre tényleg ez a jó válasz. De amikor azt kérdezem, hogy "SZERINTETEK melyik a legjobb módszer a ....-ra?" és erre ezt kapom... Hát istenem, biztos unatkoznak.
2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Vagy mikor kép alapján, tegyük fel, számodra ismeretlen virág és tudni szeretnéd mi a neve ect..és akkor is ezt kapja a kérdező?..
2011. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó 2 már tényleg jó példa. Az ilyenre gondolom a berögzött agyúak válaszolják ezt. (Ugyanúgy, mint az, aki mindenkit lepontoz, meg aki mindenre valami hülyeséget ír direkt...
2011. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam.:)
2011. szept. 13. 21:27
 18/21 Blazs_A4 válasza:
42%

Miért, nem unalmas pl. kanállal enni a levest? :D


Egyszerű. kézenfelvő megoldás. Ennyi. Üdv

2011. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Hirtelen az olvastam, hogy "én mindenkit felpofoztam" néztem is sokáig, de eljutott az eszemig, hogy olvasni is tudni kéne.


A véleményem erről a Google a barátod benyögésekről. Jogos, amikor megkérdezi valami szamár, hogy XY játékhoz hol tud letölteni kiegészítőt, azonban akkor nem tartom jogosnak, ha az illető pontosan tudja milyen kiegészítőt keres, de a nevére nem emlékszik, vagy nincs normális link, vagy nem bízik meg az oldalban (hátha vírusos a fájl).

2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Utolsó,engem pont az ilyen kérdésekre írt Google a barátod szöveg bosszant.Most,ha a Google több 100 ezer találatod kiad,akkor a kérdező,azok között keressen meg a megfelelő kiegészítő letöltéséről egy jó,hibátlan,ráadásul magyar linket,amiknek a nagyrésze vírusos vagy nem működik és így több órát pazarol el a letöltéssel?

Pedig valaki,aki tud egy ilyen linket és könnyen be is tudná linkelni,de azt írja,hogy a Google a barátod.

Pedig ez egy olyan oldal,ahol ilyen kérdésket lehet feltenni.Ennyi erővel minden kérdésre lehetne írni,hogy a Google a barátod...

2011. szept. 15. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!