Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a megújult GYIK?

Figyelt kérdés
Én előre félek, hogy ronda és/vagy kezelhetetlen lesz, mindig ez van ha lecserélik a már megszokott oldalt :S
2011. okt. 20. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is. :(
2011. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, hogy lehetőséget ad a válaszokban való keresésben, valamint a kérdések rendezésében kiírásuk dátuma szerint. Ezen kívül tök jó lenne, ha bevezetnék, hogy regisztrációkor mindenkinek meg kell adni, milyen területeken jártasabb és milyen területeken kevésbé jártas.
2011. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát én remélem, hogy nem k.urják el, mint a bizonyos közösségi oldalakat.


Szerintem ez így egyszerűen jó, nem kéne túl bonyolítani.


Mondjuk jó lenne ha értékelésnél lenne olyan, hogy "bunkó"!! :)

2011. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem hogy nem lesz kezelhetetlen :S Már így megszoktam, szerintem így jó ahogy van. De ha már ennyire ragaszkodnak hozzá, akkor jó lenne valami fórum hogy lehessen beszélgetni, vagy chat. :)
2011. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, ha elxarják, úgysem fogják visszaváltoztatni, csak újból megváltoztatni :/:S
2011. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettől tartok...

Azért remélem lehet majd dátum szerint keresni, az nagyon jó lenne...

2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy olyan is jól jönne a Kérdéseid valamint a Megválaszoltjaid törléséhez, hogy ki lehessen pipálni hogy melyiket törlöd ki / tartod meg, így sokkal gyorsabbban menne minden. :)
2011. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jobb,de szerintem ha meghagynák így jobb lenne.
2011. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%

szerintem a kinézett valamilyen csoporthoz, korosztályhoz fog szólni. és remélem a felnőtt, értelmesebb réteget győzi meg arról, hogy érdemes idejárni és válaszolgatni, segíteni, tippet adni esetleg véleményt nyilvánítani.

valószínű az oldal logikája és felépítése nem fog hanyagabb és kuszább lenni, csak az arculata lesz barátságosabb és talán színesebb.

2011. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de álltalában ezekkel a nagy megújulásokkal kapcsolatban mindig rosszak a tapasztalataim.. Nekem így jó ahogy van,egyszerű és könnyen kezelhető és gyors ez a lényeg.
2011. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!