Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintem a régi oldal jobb...

Szerintem a régi oldal jobb volt! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez valahogy nem átlátható.
2011. okt. 28. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is jobb volt a régi.

Nem ártana visszatérni.

2011. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb volt a régi, ez szerintem is nagyon átláthatatlan.:S
2011. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy tényleg megszokás kérdése, de egyelőre nekem is káosz az egész amit látok...

Egy-két dolog, ami különösen zavar:

- nekem is sokkal jobban tetszett, hogy kérdező kommentje dölt betűs volt. Sokkal jobban elkülönült, most volt olyan megválaszoltam, ahol értékelni akartam a kommentet, és akkor vettem észre, hogy a kérdező írta...

- szintén hiányzik a vastag betűs rész az értékelésnél.

- nagyon el van nyújtva az egész kép. Az új funkciók tetszenek, de eléggé katyvaszos lett a végeredmény


De igazat adok annak, aki azt írta, hogy ezt is meg fogjuk szokni, és akkor már nem lesz vele gond!

2011. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Nektek is húzgálni kell alul a csúszkát hogy el tudd olvasni az egész szöveget vagy nálam van gond?

Hogy lehet tömöriteni ?ez igy nagyon gáz.

2011. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
lehet, hogy nálad van gond, én el tudom olvasni... mekkora képernyőfelbontásod? ha 1024×768 és mégis olyan, akk próbáld meg kisebbre venni az oldalt.
2011. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

egyébként valóban vannak dolgok, amik a régiben jobbak voltak, az új kissé áttekinthetetlen, a válaszok elvesznek a sok cucc között...

+ azzal nekem már ezelőtt is gondom volt, hogy ha egy főkategóriából a másikba megyek át, vissza kell mennem a főoldalra, ez nem változott. egy minden kategóriánál kinyitható menü sokkal jobb lett volna.

+ nem rosszak ezek az új funkciók, de szerintem jobb lett volna, ha a válaszokon van a hangsúly. pl. minden válasz mezőnek a jobb oldalán kis ikonokkal lennének felsorolva a lehetőségek... áttekinthetőbb lenne.


a kérdező dőlt válaszos kommentjei tényleg jók voltak, kiugrottak a válaszok közül, a félkövér értékelés sem volt rossz, bár ez nekem tulajdonképpen min1, ha valaki kíváncsi, az úgyis megnézi, aki nem, annak meg mind1...


azért remélem, meg lehet majd szokni..

2011. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Gyűlölöm fészbúkos "tetszik" gombot! Sose lájkoltam még semmit, és ezek után se fogom megtenni!
2011. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is a "like" gombbal van gondom... most már itt is attól kell rettegnem, hogy véletlenül belájkolok valamit, amit nem szeretnék.
2011. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Vizuálisan katasztrófa az oldal. A tulajdonosok teleb.ták Google hirdetésekkel az egészet, epilepsziás rohamot kapok az oldalképtől. Borzalmas a design. Baloldalt, alul, felül, jobboldalt a kérdésekbe ágyazva is Google hirdetések vannak, teljesen belefolyva a tartalomba.
2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik igy az oldal kinézete és az új funkciók, csak az zavar hogy régebbi dolgok elvesztek az újak miatt, pl.: Dőlt betűvel a kérdező kommentje

Vastagított betűvel az értékelés és a válaszoló neve(ha nincs rejtve) és nem látom értelmét hogy a nevek egy fehér keretbe vannak helyezve.A népszerű kategóriák sincsenek ott jóhelyt.

És még egy utolsó hogy most több időbe telik kiírni egy kérdést mert mindenféle lépéseken kell végigmenni, bár így kezdőknek könyebb de van akinek nem.

2011. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!