Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért várják el az ilyen...

Miért várják el az ilyen alacsony %-os válaszolók hogy értékeljék a véleményüket? Mi a véleményetek az ilyen válaszolókról?

Figyelt kérdés

Úgy értem, oké hogy sok olyan van akinek az jelenti a napi boldogsághormon túladagolást, hogy mínuszokat nyomogat a kérdéseknél mindenkinek. De ettől nem csökken le gyorsan (sőt, nagyon lassan csökken) a %, mert idő közben kapnak pluszokat is.


Én az olyanokra értem, akik 42, 40 %-osok vagy alatta....én azt vettem észre hogy a többség aki ennyi %-on van (akinek nem inge...!!!) bizony megérdemelte.

Mert én azt vettem észre hogy akinek ennyi az értékelése, az általában bunkón válaszol, kioktat, okoskodik, kioktatja a többi válaszolót is. De mégis ők vannak felháborodva, amikor valaki törölteti a provokatív, vagy erősen kötekedő jellegű hozzászólásaikat. Mert sok esetben tényleg csak vitát akarnak, veszekedést.

De az ilyenek miért várják el, hogy velük ne legyenek bunkók, vagy hogy ne töröltessék az előbb fent említett jelzővel ellátott válaszaikat?(pl provokatív)


Velem is már előfordult, hogy egy 39%-os tele posztolta a kérdést, minden mondatba belekötött, kioktató volt. Ez engem csak annyiban zavart nagyon, hogy normális válasz nem jött a kérdésre, mert gondolom mások úgy gondolták, hogy ha már ennyi választ kaptam akkor szerintük valaki biztos segített nekem. (22 válasz volt a kérdésemnél és mindet a 39%-os írta)


Egyenként nem akartam feljelentgetni a moderátornál, valahogy cikinek találtam hogy 22 választ kapásból jelentek.:S Vagyis nem akartam hogy azt gondolják, hogy töröltetem azokat a válaszokat amelyek nem velem értenek egyet, holott ez nem így van, csak utálom ha valaki mindenbe beleköt, provokál, kötekedni akar.



Mit gondoltok az ilyen válaszolókról? Hogy szerelitek le őket? Pláne ha ennyiszer ír....


Vagy ami FELHÁBORÍT : az ilyenek a betegség témakörnél...amikor a kérdezőt direkt pánikba akarják ejteni úgy, hogy azt mondják hogy súlyos meg stb stb.


2012. jan. 15. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ismétlem, TISZTELET A KIVÉTELNEK!! Mert olyna is van :)
2012. jan. 15. 20:05
 2/10 A kérdező kommentje:
*olyan
2012. jan. 15. 20:05
 3/10 anonim válasza:

ne becsüld le őket, van hogy a bolondok is képesek jó tanácsot adni :)

(nekem azért lehet alacsony százalék mert újonc vagyok :D )

2012. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mondom van kivétel is.:)


Bár én általában nem veszem figyelembe azt a választ akinek az írója pl 42%-on van vagy 30% stb...mert valahogy mindíg arra gondolok, hogy rossz válaszokat ad, hazudik, stb. És sajnos az esetek nagy többségében így van.

2012. jan. 15. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Az már talán túl alacsony tényleg, valószínűleg az a trollverseny győztese, akinek alacsonyabb a százaléka.
2012. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom én mindig próbálok segíteni a kérdezőnek és próbálok nem kötözködni mégis mindig lepontoznak
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hali...nekm meg általában a minuszosok adnak jó választ! :D :D :D
2012. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akor jó sajnos néha úgy érzem aki igazat mond azt is lepontozák pedig tényleg nem kötöszködök
2012. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
értékeld, honnát tudod, hogy hol húzták le az átlagát... csak leszavazni tud mindenki...
2012. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én százalékom például azért alacsony, mert egy időben sokat irkáltam politika témában, és a ballibeseknek nem tetszett a véleményem. Azzal is sok mínuszt szereztem, hogy szociális érzéketlenségemnek gyakran adtam hangot. A csórók például nem nagyon szeretik olvasni, hogy le kellene tenni a cigarettát, meg kevesebb szeszes italt kellene fogyasztani, meg nem arra haragudni, aki becsülettel elvégzi a dolgát, és ezért olyan fizetést kap, amiből meg tud élni. Az embereknek fáj az igazság, és ilyenkor pontoznak lefelé, mint a szél. :)
2012. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!