Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt mindenkit folyton lepontoz...

Itt mindenkit folyton lepontoznak?

Figyelt kérdés

Mi a frászkarika folyik itt ezen az oldalon? Bármilyen kérdésre normálisan válaszolok, alig-alig kapok rá pár %-ot.

Ha pl. az a kérdés mit ettél? normálisan leírom, arra is pár %.

majdnem minden nap csökken az össz %-om.


Oké nem nagy tragédia, de engem nagyon idegesít. Nem a pontgyűjtésre hajtok, de úgy érzem az esetek 98%-ában igenis hasznos amit írok.


Benneteket is mindig lepontoznak ok nélkül?



2012. jan. 18. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Politikában volt olyan , kérdés hogy ki kire szavazott.

Ott a legtöbb százalékos válasz 14% alatt volt tömérdek 0% volt, Írtam azt ,hogy ki az aki szemétkedik a lepontozással, Pár perc múlva 0%-kos lett a válaszom. Ez komoly mint ha egyesek arra várnának ,hogy ki mit ír, és pontozzák le.

2012. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Hogy mennyire igazságosan pontoznak?


Ha például bizonyos szláv nyelvekkel kapcsolatos kérdésekre próbálok meg választ adni (cseh, orosz, szlovák), akkor szinte biztos, hogy többen fognak lepontozni, mint fel, függetlenül attól, hogy mennyire helytálló a válaszom.

Még kényesebb területre menve (politika), a pontok szinte már nem is függnek a válaszok tárgyilagosságától, de ellenben a „hazafias“ válaszokra biztos a jó pont, akár jogos, akár nem.

És mi a legmacerásabb terület? Hát a vallás. Itt már csak Dante Poklából tudok idézni: Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.


Még megjegyzem, talán nem ártana, ha a válasz hasznosságát kétféleképpen értékelnék. Egyfelől a kérdés feltevőjének a szempontjából, aztán külön a többi válaszoló/látogató szavazatai alapján. Mert megtörténhet, hogy a kérdés feltevője meg lesz elégedve a válasszal, de a többi értékelő meg nem. Ezt jó lenne különválasztani, mert végülis elsősorban a kérdés feltevőjének a számára kell a válasznak hasznosnak lennie és így legalább a válaszoló is mindig tudná, hogy volt-e értelme a válasznak a kérdés feltevője számára.

2012. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 LinuxPower válasza:

Engem is zavar.

Amúgy én ritkán szoktam lepontozni választ.

2012. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer megvédtem a kedvenc együttesemet, akiket sokan nem szeretnek, és most folyton csúszok lefelé :@ vannak itt olyan irritáló, rosszindulatú, bunkó, paraszt emberek, de nem is érdekel. :)
2012. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!