Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért izgat az, hogyha leponto...

Miért izgat az, hogyha lepontoznak a többiek?

Figyelt kérdés

Sokan ki vannak akadva, hogyha valaki lepontozza őket.

Hol számít és ki a fenét érdekel, hogy hány %-os a válasz?!

Adnak érte valamit?

Tisztára, mint a dedóban. Remegnek a jó pontokért...


2011. dec. 29. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, de úgy senkit se érdekel hogy a másik hol tart. Amúgy, egyáltalán hol lehet látni, ha lepontoznak?...
2011. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Engem akkor zavar, amikor hülyék, hülye magyarázatokkal pontozzák le az abszolút logikus válaszomat.

Akkor viszont egyáltalán nem zavar, amikor direkt kötekszem, vagy ilyesmi. :)

2011. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert már a "dedóban" is kialakul a versenyszellem:))van, aki szeret játszani és nyerni, van, akit nem érdekel a verseny.

Másik az önbecsülése... senki sem szereti, ha ismretlenek

a jó szándékú választ porig alázzák.

Sok ember csak ezért jár ide, hogy vagy lepontozzon mindent, vagy valami abszulút hülye választ írjon, aztán jót röhögjön, hogy ki vannak akadva a többiek.

pl miért kell fel, vagy lepontozni, hogy ki milyen palacsintát szeret? csak egy példa.

2011. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinél van pl.: 10%-ban hasznos válaszokat ad. Ilyenkor nem igazán szoktak hinni a válasz pontosságában.
2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert teljesen jóindulatból írsz egy választ, aztán mások meg szórakozásból 0 %-ot adnak rá. És ez rosszindulat, és elvileg ez a fórum nem ezért van. Nekem sokszor elveszi a kedvem, hogy írjak bárkinek bármit.
2012. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok mint az elöttem lévő. Ez valami olyasmi, hogyha adsz egy tanácsot valakinek, és ha jó ha nem, a másik meg se köszöni hanem elküld a p*csába.
2012. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: tegnap 89% volt, most meg 71, mert egy kérdéshez, azt irtam le, amit a zenészek állítanak saját magukról, de hát ezt a kérdező baromságnak vélte. És tudod ez kicsit szarúl esik... de nem számít
2012. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgy, hogy egy illető "kedves" válaszoló szó szerint megírta, hogy jók a válaszaim, de útálja a stílusomat...mit tehetek, nem akartam neki visszaírni, hogy nekem legalább van stílusom, ha már észrevetted...
2012. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én is feltettem már vagy egy éve ezt a kérdést, de ott is lehurrogtak.kizárt, hogy egyik napról a másikra, 20 % pontot veszítsen az ember... ebben mások keze is benne van..
2012. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de azt továbbra sem értem, hogy hol számít ez??

Mert engem pl. egyáltalán nem érdekel ez a dedós pontozósdi,

hiszen nincsen semmiféle tétje a dolognak!!

2012. jan. 3. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!