Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Rendszeresen válaszolók,...

Rendszeresen válaszolók, anyukák! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Képzeljétek én rendszeresen vagyok, és azt vettem észre, hogy ha esetleg jót is írok, meg még hasznos is a KÉRDEZŐNEK de ha mégsem értek egyet a többség által adott válaszokkal rögtön le vagyok pontozva/húzva, ki hogy hívja... :( Ezt akkor vettem észre mikor elkezdtem (pár hónapja) aktív látogatója lenni GYk-nek! Akkor 90%-ban hasznos válaszokat adtam a kiírtak szerint...! Gondoltam, de jó, legalább tudok segíteni és látják is hogy hasznos! Válaszolgattam tovább és volt egy pár téma amiben nem egyezett a véleményem a többiekkel (valaki hagyott sírni egy 3 hetest és ez ügyben kérdezett) Kapott hideget meleget, én viszont leírtam szépen hogy mit hogy csináltam és hogy nem szabad hagyni sírni stb...) Erre belém kötöttek, meg másnap láttam hogy már csak 74%-os vagyok! :( :( Elkeseredtem, hogy akkor most itt nem számít az egyén válasza csak a többségé! Azóta vagyok már 80%-os is de felháborítóan elkeserített ez a megállapítás! A Nick nevem ezért sincs kiírva! :( Ti veletek hogy van ez?? Mit gondoltok erről??
2012. jan. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem érdekel, ki hány százalékos.


Engem nem az zavar, ha a véleményem nem egyezik másokkal és ezt lepontozzák, hanem az, ha mondjuk egy olyan kérdésre válaszol, ami nem hasznos-nem hasznos kategória (pl. milyen az idő kint), és azt is lepontozzák. :)

Bár már ezen is csak nevetek, hogy miért kell olyat is pontozgatni, aminek semmi értelme.

Mindig elhatároztam, hogy többet nem fogok senkinek sem válaszolni és többet nem jövök ide, de aztán valahogy mindig meggondolom magam. Már régóta itt vagyok, és most már nem zavar, ha valaki pontozgat. Egészségére. :)

A lényeg, hogy segítsek, ahogy magamtól telik.

2012. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Amikor 90%ról "leestem" 82%-ra ugyanezen okokból, én is höbörögtem. Mostmár totál nem érdekel. Ez nem verseny, meg van nekem 100féle más dolgom is:)

Próbálok a legoptimálisabban válaszolni, értelmes kérdésekre , aztán ennyi:)

2012. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 1 éve rendszeres válaszoló vagyok, de ez a pontozás nem érdekel:)

Most már nem nagyon írok olyan kérdésekre, amin látom, hogy tuti vita lesz belőle...

Viszont szerintem nem az alapján hasznos a válaszod a kérdezőnek hogy hány %-os vagy...legalábbis szerintem.

Ha én kérdezek valamit, akkor soha nem nézem kinek hány %-a van, nem ez alapján döntöm el melyik a számomra hasznos válasz.

De ezzel szerintem minden rendszeres látogató így van, szóval ne aggódj:)

Amúgy vannak olyanok is, akik poénból végigmennek a kérdéseke, és csak úgy lepontoznak mindenkit.

Volt olyan kommentem is, ami 0%-ban volt hasznos, csak mert ki mertem állni a véleményem mellett,és sok anyuka felháborodott,de nem érdekel:)

2012. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom neked, hogy szardle. De komolyan, kit érdekel? Én is rendszeres vagyok, kérdezek is, válaszolok is. Lepontoznak? Nem érdekel. Én ha kérdezek mindenki válaszát elolvasom, és nem az alapján fogok mérlegelni, hogy Nicsak, ennek a válaszolónak CSAK 78%-a van, a másiknak meg 92! Nem érdekel az sem kinek mennyije van, és az sem, ha valaki lepontoz, mert nem egyezik a vélemyényünk. Pontozzon, legyen boldog aznapra. :-)
2012. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár engem se érdekel ki hány % on áll és miért pontoztak le ez nem verseny amit irok az én véleméynem az illetö vagy elfogadja vagy nem . Másnak vagy tetszik vagy nem . ennyi kérdeztek én szivesen válaszok
2012. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen értelmetlen dolog ez a pontozgatás, igazán törölhetnék az oldal karbantartói.
2012. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én is így jártam párszor. Tök normálisan el mondtam a véleményem és lepontoztak, most engem se érdekel,de jól esik, hogy vmennyire visszament a % :)
2012. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki aki írt!

Most hogy így mondjátok, csak olvastalak titeket nem is néztem ki hány %-os :D :D

Akkor remélem más is ilyen :D! 6 hónapos az én kicsi lányom és azóta vagyok itt regisztrálva, vannak akik tényleg jó dolgokat tanácsolnak, mondanak!

Ezért szeretek felnézni ha van időm!

Meg persze, próbálok segíteni a kis újonnan szerzett tudásommal, saját tapasztalataim alapján!

Úgy hiszem nem vagyok még itt elég rég, hogy ne vegyem figyelembe ezt a rosszindulatosságot.. :D

De most rá állok és ahogy írjátok leszarom :D

2012. jan. 22. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális reakció az emberek részéről, hogy aki nem ért veled egyet, az nem ad "hasznos" választ a kérdésedre. Ha téged ez zavar, tényleg nem érdemes a százalékod nézegetned, mást nem tehetsz.
2012. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk tényleg nem a százalék számít, de azért nem mindegy. Ha például egy 34% -os és egy 85% -os "csap össze", álatalában annak adnak igazat, aki magasabb százalékon áll. De ettől függetlenül igazad van, Kérdező,, egyetértek!
2012. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!