Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mégis hogyan fordulhat ez...

Mégis hogyan fordulhat ez elő? Válaszoltam egy kérdésre, visszanézem, látom le van pontozva 0%-ra. De azt is észrevettem, hogy kb. 10 válasszal előbb valaki már leírta ugyanazt mint én.

Figyelt kérdés
Amikor írtam, valahogy nem vettem észre. Az a válasz viszont 100%-os volt.
2008. okt. 22. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert már idegesítette, hogy ugyanazt irogatják neki... Vagy egyszerűen csak szemetek akartak lenni a lepontozók...
2008. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
A pontozós rendszer óta ez az oldal sokkal jobban hasonlít egy csatatérre, mint segítő oldalra... a színvonal a béka feneke alatt és el kell keserítenem téged: lesznek még olyanok, akik lepontoznak.
2008. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Tök mindegy, hogy észrevetted-e vagy nem. Ha valaki leírja ugyanazt egy kérdésre válaszként, amit már leírtak előtte mások, az mitől lenne hasznos?!

Az ilyeneket én is nem hasznosnak ítélem, annál is inkább, mert hogy látszik vannak, akik ezt szánt szándékkal elkövetik, csak hogy pontot szerezzenek.

2008. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!