Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy sokan nem...

Miért van az, hogy sokan nem képesek a kérdésre válaszolni, hanem mindenféle hülyeséget írnak válaszként?

Figyelt kérdés

Vannak ostoba kérdések, ezeket is azért teszi fel valaki, mert érdekelné valamiért a válasz. A VÁLASZ MELLETT lehet véleményt is kifejezni. Erre miért nem képesek az emberek? És ha egy kérdést nem értenek, miért nem lehet értelmesen elmondani, hogy mit nem értenek benne? És miért kell HÜLYESÉGEKET válaszolni? Hiszen azért is van ez az oldal, mert "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted". Ezt miért nem veszik figyelembe a válaszolók?

Ez különösen erre, a szerelem, szex kategóriája érvényes. Miért nem lehet elfogadni, ha valakinek hülye kérdései vannak és itt óhajtja feltenni, és nem személyesen akar vele valakit fárasztani?

És miért kell a hejesírási hibákba és fogalmazási hibákba kötni bele? Ha kétértelmű is egy kérdés, általában érthető, mire gondol a kérdező, de ha nem, meg lehet normálisan is kérdezni.


2012. febr. 8. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normális kérdésre is csomó hülye válasz jön
2012. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A hülye kérdésre is lehet a hülye választ úgy megfogalmazni, hogy a kérdésre válaszoljon.

De túlzottan nem érdekel. Sajnos pont azok nem olvassák ezt, akikre tartozna. :D

2012. febr. 8. 16:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvassák azok hidd el csak ilyenkor szentek. Am ha feltesz valaki egy kérdést akk nem azért teszi h megtanítsátok írni. Am sokszor gépelési hibába is belekötnek. És akkor jön az h nézd át mielőtt küldöd. Hát én ha gyorsan akarok válaszolni v ideges vagyok akk nem azt fogom nézegetni h a nyelvtan zseniknek mi fogja bántani a szemét
2012. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
A kérdezőnek címezve: "Komolyan ez minden problémátok?"
2012. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: Nem ez minden problémám, csak most előjött a dolog. Gondoltam, megkérdezem. :)
2012. febr. 8. 17:03
 16/17 A kérdező kommentje:

"Ez különösen erre, a szerelem, szex kategóriája érvényes."

Most direkt jó, hogy átkerült másik kategóriába, így értelmes lett. :D

Bár annyira nem érdekel... igaz, nem ide szántam, direkt, mert az említett kategóriában van igazán jelen a probléma.

2012. febr. 8. 17:56
 17/17 anonim ***** válasza:

Terhes vagy!

Látod? Ezért. Túl nagy a kísértés.

Van aki csak felszeretne kerülni egy gyik blogra, más meg röhög a saját válaszain.

Még az a bosszantó, amikor fel is pontozzák az ilyeneket.

2012. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!