Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek abban az esetben,...

Mit tennétek abban az esetben, ha a védőnő rossz szándékkal mindenféle hülyeséget beszélne a gyerekorvosnak és a gyerekorvos inkább neki hinne, mint nektek?

Figyelt kérdés
Konkrét példa: fiam mozgásfejlődésében semmi nem maradt ki (emelte a fejét, kúszott, mászott, ült, majd felállt és elkezdett sétálni, a védőnő egyszer nem látta, hogy mit csinált, csak amikor egyszer nála voltunk éppen álmos volt /3 hósan/ és nem emelte fel a fejét, azóta elkönyvelte, hogy nem fejlődik kellően és ezt a gyerekorvosnak is mondta, hiába mondom az ellenkezőjét.
2010. szept. 14. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd ki tanácsadásra, és ott látja az orvos, h minden rendben van.
2010. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyerekorvost válthattok a védőnő meg ezek szerint nem sok vizet zavar ha ilyen ritkán látja a gyereket.


Egy éves kor után kb. negyedévente lesz jelenésetek.

2010. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, a gyerekorvoshoz hordod rendszeresen, így ő maga is láthatja, hogy a gyerek hogyan fejlődik. Az orvos remélem nem látatlanban mond ítéletet, hanem alapos vizsgálat, megfigyelés után... Ha a védőnő bármit is mond, de az orvos rendszeresen látja a gyereket,mást tapasztal, akkor nem mondhatja... A védőnőt meg kérd meg, hogy ne egyszeri alkalomból ítéljen... vagy járjon ki hozzátok sűrűbben vagy higgyen neked...
2010. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a gyerekorvos miért akarna akár a védőnőnek, akár neked hinni? Vizsgálja meg a gyereket ő maga, és higgyen a saját szemének. Ezt nem is értem...


A védőnő meg húzzon a sunyiba, én a helyedben azért szóvá tenném neki, hogy ha ennyire aggódik a gyerekért, akkor talán jöjjön gyakrabban, és kísérje figyelemmel folyamatosan.

2010. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már 4 hetesen csalódtam a védőnőmben,nagyon nagyot!Akkor közöltem vele,hogy csak a kiskönyv által státuszokra viszem a gyerekemet!Úgyhogy mi csak akkor látjuk ha muszáj hál istennek!A gyerekorvos meg nekünk hisz!

és otthon hányszor látogatott meg a védőnőd,

2010. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi együtt írjuk a lányommmal:)

Szóval a gyermek ugye saját környezetben mutatja meg szívesen mit is tud,hányszor volt nálatok!Hozzánk 2-3 havonta jön,bár gondoolom azért mert nem viszem,de azt mondja hogy kötelező jönnie!

2010. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondj le a védőnői szolgáltatásról.

Ez ugynais egy szolgáltatás és nem kötelező igénybe venned.

Ha sok hasznát nem látod, akkor nem értem, miért engednéd be a házadba. Vinned meg pláne nem kell hozzá, azt eddig se kellett...

Küldesz egy levelet, amiben hivatalosan lemondasz róla és ennyi, többet a szinét se látod.

A főnökei meg majd elgondolkoznak, mi okod lehetett rá, aztán hátha változik majd valami....

2010. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már sétál, akkor nincs miről beszélni.....
2010. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eső vagyok.

Egy dolgot nem értek, miért nem beszélsz vele? Az a legtisztább, hívd fel, hívd el magatokhoz, adj neki egy kávét, és beszélgess vele. Ő is ember. Nehezen tudom elképzelni, h rossz szándék vezérelte, én bizony örültem volna, ha megmondják, h baj van a fiammal, de mindenki csak bólogatott, h tök normális, h nyolc hónaposan még nem forog.


Én megkérdezném tőle, h miért mondta, h baj van, ha megint csak keneget, nem őszinte, akkor meg hagyd a csudába.

2010. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!