Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért jó lepontozni? Mit...

Miért jó lepontozni? Mit érzel, mikor nyomkodod a piros mancsokat?

Figyelt kérdés

Na csak azért kérdezem, mert a pontozás azt hivatott jelezni ugye, hogy mennyire hasznos a válasz. Tehát azt kell lepontozni, aki butaságokat válaszol. Nem azt, aki bármit is másképp csinál, mint én.


Ezért aztán arra gondoltam, megnyitom itt ezt a felpontozós kérédést, ahol (tőlem legalábbis) mindenki csak felpontozásra számíthat - vagy semmire! És várom a kommenteket!



2012. máj. 17. 08:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%

Olyan ez a piros kéz, mint amikor a buta embereknél elfogy a türelem és odacsapnak:D Valószínűleg normális válaszok azért kerülnek lepontozásra, mert a lepontozó észérvekre képtelen, így mivel nincs érve, marad az "odacsapok":D


Én mindig jót nevetek azon, hogy miket pontoznak le emberek:) A múltkor valaki kérdezte, hogy mikor látszódott hogy terhes vagy, és amikor válaszoltam, hogy az elsővel sokáig nem, a másodikkal viszont nagyon hamar, lepontozták:) Vajon ez kinek fájhatott:):):)


Úgyhogy a pontozással nem szabad törődni, majd figyeld meg, ide is megérkezik egy jóképességű ostoba, aki végig lepontozza majd a válaszokat:)

Én úgy gondolom, hogy sajnálatra méltó, akinek ennél nincs jobb szórakozása, de hagyni kell, hadd tombolja ki magát. MÉg mindig jobb, mintha verekedne:D

2012. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%

Na igen,valaki megírta amit nagyon sokan már nem értettünk:)))

Személy szerint szoktam lepontozni,felpontozni,de csak ha hasznos vagy haszontalan a válasz.Számomra.

Gondolom,egy nagyon besavanyodott,megkeseredett emberke lehet,aki már csak ebben tudja boldogságát lelni.

Valamikor kérdezték:szülés után mikor sexeltél először?írtam 4 hét után,miért fájt ez neki???borzasztó megkeseredett személy lehet,ha már ilyeneket is le tud pontozni.

2012. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%
Ez itt a kérdés. Nem tudodm, talán betelt nálluk valamiért a pohár. Vagy zavarja őket, hogy van aki többet tud, vagy jobb? Pont múltkor válaszoltam egy kérdésre (nem szólok bele mindenféle témába, véleményt is csak akkor írok, amikor hasznos lehet, vagy mérges vagyok, vagy felbuzdult:)) És csúnyán lepontozák, holott elöttem volt, aki otrombán beszélt, bunkó volt, lenéző, én meg elmondtam a véleményem, és tényleg semmi sérő-bánó nemvolt benne. Bevallom, nagyon rosszul esett. Én pirosat nem igazán szoktam nyomni, talán soha:P Mert ami nekem nem hasznos, másnak lehet, vagy nem is tudom. De zöldet csak akkor ha tényleg hasznos, vagy tanultam beőle, vagy mondjuk ugyan azt akartam írni, de nem írom le még egyszer, hanem megy a zöld. Én se értem őket, Szándékos, az biztos, a hátteret nemtudom. Unatkoznak?!
2012. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerettem volna abban a körben kapni a válaszokat, ahonnan a fenti tapasztalataim származnak, ezért volt a kérdés a kisgyerekek témakörben. Úgy látom, másokat is érdekelt az anyukák közül. De végül is az is klassz, ha megmondják az embernek, kikkel beszélgethet a témáról ;)
2012. máj. 17. 09:04
 5/12 anonim válasza:
73%

Párszor,belegondoltam már abba,hogy miért is szeretem ezt az oldalt.De kifejezetten csak ezt a kategóriát,a gyerekvállalást.Mivel már van két gyerkőcöm,egy nagy és egy kicsi,most várom a harmadik babát,így tapasztalat van ebből is,abból is.

Nem válaszolok,csak azokra a kérdésekre,amely mögött valóban érződik a komolyság.Azt nagyon szeretem,mikor a hozzátáplálásról érdeklődnek,leírom a Tapasztalatomat és lepontoz valaki,mert azt írtam a répa és a sütőtök,ha sok besárgulhat a baba bőre...Pedig be,az enyém is sárga lett.De,hát ez van valaki szerint hülye vagyok:)Nem idegesítem magam rajta,csak bosszant talán egy picit,hogy én valós értelmes dolgot írtam,és megcáfolja ezt egy olyan,aki még nem találkozott hasonló problémával.

2012. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom.én csak úgy unalomból sokszor lepontozok minden választ sokszor még el sem olvasom hogy mit;)

Pl tök jó érzés hogy utána kérdezik hogy "melyik idióta pontozott le mindenkit?" :DD


Nagyon szeretek lepontozni továbbra is fogom használni a piros mancsot.xD

2012. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
58%
Üdv. nagatívkám!!!Már váruk a lepontozást ;)!!!!
2012. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Annyira jellemző...

Nézd meg ezt a kérdést, MÉG ITT IS megy a lepontozás...


Szerintem néhány éretlen kölyök végigmegy az egyes kérdéseken, és sorozatban nyomkodja a piros kezecskét - mert az OLYAN JÓ BULIIII!!!


Meg persze az is előfordul (főleg a politika rovatban), hogy valakit csak azért pontoznak le, mert más véleménye van, máshogyan látja a világot. Ez ugye a toleranciára, és az empátiára jellemző, és ebből látszik, hogy ezekből mennyi szorult a kedves lepontozókba.


Csak néhány esetben találkoztam olyannal, hogy nem pontozgatták le egymást a vitatkozók (vagy talán egy harmadik mindkettőjüket?), de előfordult. Jó volt látni, hogy bár igen sok dologban nem értettek egyet, mindkettőjük válaszai szinte kivétel nélkül hasznosként voltak értékelve. Ez a tudományok kategóriában volt.


Én gyakran a humoros válaszokat is pozitívan értékelem, még akkor is, ha nem kapcsolódnak közvetlenül a kérdéshez. Hiszen a humor egy igen hasznos dolog. Kár, hogy viszonylag kevés ember fogékony rá!

2012. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Még ha hülyegyerekek pontozgatnak össze-vissza, az bosszant legkevésbé. Mint itt is ez a 49%-os 11 éves. Hát az ő korában én se voltam még egy kiforrott személyiség.


Az a béna, mikor tényleg semmi észérve nincs szerencsétlen kis butának, vagy esetleg nem is lehet, mivel tényeket ír le a válaszoló, és tényekkel ugye nem lehet vitatkozni (pl. sárga lett a gyerek a sütőtöktől). És akkor - mivel az ő gyereke nem lett sárga, vagy azt hiszi, ha lepontozza a másikat, akkor majd nem lesz sárga - csattannak a piros kezek. Nem is tudom, minek hívják ezt. Köcsögség, parasztság, homloklebeny-eltávolítás és frusztráció szavak jutnak eszembe. Nektek?

2012. máj. 17. 10:39
 10/12 anonim válasza:
37%
Agyamputáció? :D
2012. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!