Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó volna, ha...

Szerintetek jó volna, ha lennének hangulatjelek a GYK-n?

Figyelt kérdés
Sokszor a hangulatjel sokat segít abban, hogy érzékeltessük, csak vicceltünk, vagy valamit méregből írunk. Néha ennek hiányában akadnak félreértések. Vagy nem volna jó, mert az ifjú titánok írásai csupa hangulatjelből állnának?
2012. máj. 17. 16:48
 1/5 cathilina ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki. A "szerelem, szex" témakörben már így is csak minden második kérdést lehet elolvasni...
2012. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek nélkül is tele vannak sokszor a kérdések felesleges "xD, <3, és ♥-karakterekkel", nem hiányozna, ha pluszban még kis képeket kellene nézni. A most meglévő egyezményes ":D, :S, :), :(" jeleket is sokszor használják, amivel lehet a hangulatot érzékeltetni.


Az a generáció, akinek már alapvető az internetes kommunikáció, sajnos nem is tudja sokszor értelmezni a mondatokat, ha nincs mindegyik végén hangulatjel. Holott a vesszők és írásjelek használata megadná a megfelelő hangsúlyozást, amiből érteni lehetne.

2012. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát végül is igazatok van. Csak sokszor nem veszik észre azt, hogy :D és pluszban van akinek meg kell magyarázni, hogy bocs, nem sértegetni akartalak, vicceltem. Ha ott virítana a sárga smile, talán jobban észre venné. De amúgy én is azt hiszem túlzásba esnének. Bán én a cseten csak akkor használom, ha úgy érzem szükséges, de sokan nem így vannak ezzel.
2012. máj. 17. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy kéne mint PH!-n. Vannak adott hangulat jelek(a válaszodat sok rétűen lehet szerkeszteni), és ha sokat használsz a modik intézkednek. Ott ez be is vált, minden klappol.
2012. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én utálom a sárga szmájlikat. Nekem jó ez így. :)
2012. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!