Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meghibásodott az oldal?...

Meghibásodott az oldal? Nálatok is?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban rengetegszer történik, hogy ugyanaz a felhasználó újra meg újra kiírja ugyanazt a kérdést, és nem lehet jelenteni, mert az oldal azt mondja, látta már a moderátor. Ez nem valószínű, mert akkor törölte volna.


Ugyanez a helyzet a rossz kategóriába kiírt kérdésekkel. Nem lehet jelenteni, mert az oldal szerint már látta a moderátor. Ha látta volna, áthelyezte volna.


Volt egyértelmű kamu-/trollkérdés is, amire az oldal a fentiekhez hasonlóan reagált. Itt ugyanaz a helyzet, az ilyeneket törölni szokták.


Ez az egész nem 2-3 kérdést érint, hanem 20-30 hasonló esetbe is bele lehet futni egy nap alatt, és már egy ideje tart.


A moderátorok eddig kiválóan dolgoztak, és miért ne tennék ezt továbbra is? Nem hiszem, hogy az ő hibájuk lenne. Egyetlen opció maradt, az oldal hibásan működik. Tapasztalt valaki hasonlókat?



2012. máj. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés kiírását követően nem tudtál bejelentést tenni, akkor az lehet az oldal hibája (ha valószínűsíthető, hogy előtted más nem jelentette, és nem volt idő a moderátornak sem ellenőrizni). Ilyennel még nem találkoztam.


Mivel emberek moderálnak, ezért változó a hozzáállásuk vagy a nézőpontjuk egyes kérdésekhez. Volt már olyan, hogy az egyik napon semmilyen egyértelműen szabályszegű kérdést nem töröltek, de az előzőekben és utána is már igen. Ebből leszűrhető, hogy olyan moderátor volt készenlétben, akit vagy nem érdekeltek a bejelentések és túl akart lenni a dolgon annyival, hogy ott hagyta; vagy olyan hozzáállása volt, hogy az neki megfelelt. Ilyennel viszont lehet találkozni.

2012. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak te érzed azt, hogy egy kérdést ugyanaz a személy írja ki.
2012. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzet állandósulni látszik. Például a számtech kategóriát elárasztották az ikszbokszok és a telefonok. A kérdések nem kerülnek áthelyezésre, pedig megvan a maguk kategóriája. Odatéved néha egészségügy vagy szerelem/szex is, azt is otthagyják. Teljesen áttekinthetetlen az egész.
2012. jún. 2. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már ezt.

A napokban volt ebben a kategóriában egy vállalkozás elindításával kapcsolatos kérdés. Jelentettem volna, de nekem is kiadta, hogy látta már moderátor. Pedig azt hiszem a vállalkozás nem az a téma, ami még elmegy ebben a kategóriában is.

Persze ez csak egy példa, de volt több is.

2012. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!