Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet ezt valahogy orvosolni?...

Lehet ezt valahogy orvosolni? Feltettem már több kérdést az oldalon, 1-2 válasz érkezett is, de ennyi.

Figyelt kérdés

Próbáltam azt is, hogy más megfogalmazásban felteszem ugyanazt a kérdést, csak azért, h "szem előtt legyen", mert szeretném, ha mások is írnának véleményt.

Visszautalni nem lehet, mert törlik, viszont már nem tudom 6x-ra megfogalmazni ugyanazt!

Nem lehetne néha változtatni a kérdések sorrendjét, h az se vesszen el, ami hátrébb van?...


2009. jún. 30. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a kérdés?
2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy válasszal meg lehet válaszolni, akkor minek akarsz sok választ?
2009. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
párkapcsolati kérdések voltak, és szeretném több szemszögből válaszolnátok rá, mert úgy tanulnék esetleg más hibájából...(belinkelhetem?)vagyis értitek! Am láttam, h hasonlóakat kérdeztek már, de nekem az lett volna a lényeg, h vhogy lehet-e változtatni a kérdések sorrendjén, és erről nm írt senki, úgy láttam.
2009. jún. 30. 18:43
 5/5 A kérdező kommentje:
2009. jún. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!