Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell kell egyből kioktat...

Miért kell kell egyből kioktatni azt, aki feltesz egy kérdést? Miért van itt annyi sz*métláda?

Figyelt kérdés
Nem érdekel, ha törlik a kérdésemet, akkor sem értem, hogy mi a fenéért terjed itt ennyire ez a lekezelő, flegma stílus! Lassan nem lehet úgy kérdést feltenni, hogy értékelhető stílusban kapjunk rá választ. A segítő szándék luxus! Ide járnak unatkozni vagy a mi van itt?

2012. jún. 9. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2012. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%

Én unatkozni járok ide, de ahol tudok segítek de hülye kérdésre hülye válasz, vagy vannak olyan kérdések amik a googleben keresve az első találat alapján 10 mp alatt megválaszolható.

Egyébként meg nagyon sokan szeretnek arc nélkül majomkodni.

2012. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Többek között ezért:

Miért kell kell egyből kioktatni azt, aki feltesz egy kérdést?

Ide járnak unatkozni vagy a mi van itt?


Mert nem figyeltek oda, hogy mit írtok ki.


Egyébként kíváncsi lennék, melyik kérdésed verte ki így a biztosítékot nálad.

2012. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális kérdéseket teszek fel, emészthető stílusban, még a legostobábbak is megérthetik, hogy mire vagyok kíváncsi. És nem olyanok, amikben a Google tudna segíteni. Nagyon sokan el sem olvassák a kiegészítő magyarázatot a kérdés alatt, vagy csak nagyon felületesen, aztán abba kötnek bele, amit ők félreértelmeztek. Úgy adják elő, mintha szívességet tennének azzal, hogy megválaszolnak egy kérdést. Ki a fene kötelezte rá, hogy hozzászóljon?! Pl. családi kapcsolatok, kaja, életmód, sport témakörben is lézengenek trollok szép számmal. Nem is hittem volna, hogy ennyire népszerű ez, az ilyen általános, mindennapi témákban.
2012. jún. 9. 12:02
 5/8 A kérdező kommentje:
"Mert nem figyeltek oda, hogy mit írtok ki. " Ezt hogy érted?
2012. jún. 9. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokuk ott kockul a gép előtt, nincs saját élete, sokan megalázták, és itt jól kiélheti magát.
2012. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Pár éve még nem volt ilyen durva a helyzet. Most azért van így, hogy mehessen a fuckyeah-re és társaira. Gondolom én.
2012. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16:51 - tényleg, lehet ebben is valami! Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jún. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!