Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elmagyarázza nekem valaki,...

Elmagyarázza nekem valaki, hogy ebben a témakörben és még sok másban miért van az, hogy csak úgy elkezdik lepontozni a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ez miért jó egyeseknek. Nem arról beszélek, amikor valaki támadó választ ír, hanem amikor tényleg a kérdésre válaszolunk, értelmesen, körülírtan, és csak úgy elkezdenek lepontozgatni.
2012. júl. 5. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Én meg azt nem értem miért kell a babákhoz írni, ami a Gy. K. kategóriába tartozik.
2012. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Mert Magyarországi weboldal és a magyar ember sajnos ilyen.


Én is sokszor jártam már így, már fel sem veszem, akkor még dühített, mikor egy eldöntendő kérdésre adtam egyértelmű választ és 0%-os lettem.

(pl. bébykomp használata, erre én írtam, hogy nagyon ellenzem)

2012. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Miert van az... ezt kerdezted. Sztem azert, mert vannak, akiknek kialakul egy bizonyos velemenyük a kerdesröl, es aki nem ert ezzel egyet, azt a valaszt pontozzak le. Aki egyetert, felpontozzak.
2012. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam úgy, mint a 2. Szerintem is az eldöntendő kérdésre mindkét válasz "jó", de úgy néz ki, nem.
2012. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja es aki nem kapcsolodik a "vitaba", az sem jelezte, h egy velemenyen lenne vele - tehat lepontozza.

3.

2012. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na, kedves első válaszoló. Ezek szerint te elég kötekedős fajta, esetleg lepontozós fajta vagy. Ha tetszik, akár töröltetheted is a kérdésemet, ha ezzel boldogabb leszel.


Egyébként azért tettem fel ebben a kategóriában a kérdést, mert 2 gyermekem van, és Babák és Kisgyerekek kategóriában mozgom már 4 éve, az a tapasztalatom, hogy itt ez történik, így ide írtam a kérdésem. PONT!

2012. júl. 5. 17:10
 7/16 A kérdező kommentje:
Pusztán rosszindulatúságot érzek a lepontozások mögött, semmi mást. Azért, mert valaki máshogy vélekedik a dolgokról, még nem kell lepontozni.
2012. júl. 5. 17:11
 8/16 anonim válasza:
Mert olyan a természetük hogy ha nem egyezik a véleményük az övékével akkor lepontozzák.
2012. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem izgat, nekem mindegy mid van és mióta kérdezel, csak engem meg az idegesít baromira, hogy attól még, hogy valakinek babája van nem tud elvonatkoztatni attól és az autószerelős kérdéseit is ide hozza, ahol senki nem kíváncsi rá. Foglalod a helyet az értelmes babás kérdéstől.

PONTozhatsz itt nekem, én mást nem fogok, nem is szoktam. :)

2012. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De akkor is idegesítő! Én soha nem írtam rosszindulatú választ senkinek. Olyan is volt az elmúlt napokban, hogy az volt a kérdés, hogy dinnyét mikortól ehet a gyerek. Többféle válasz érkezett, köztük az enyém is, én azt írtam, hogy 1 éves kor felett (amikor a fiam kisebb volt, akkor az orvosok ajánlása ez volt). Erre a kérdező képes volt lepontozni a válaszomat, és még töröltette is, pedig semmi rosszat nem írtam, csak választ a kérdésére.
2012. júl. 5. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!