Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktál válaszolni, segíteni...

Szoktál válaszolni, segíteni más témakörökben is (pl. szoptatás) vagy többnyire csak ebben a témakörben válaszolgatsz?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy pl akinek babája van, ahoz kapcsolódik egy csomó más témakör is. Pl a terhesség, amin az illető ugyan már túl van, de még emlékszik, csak éppen most nem aktuális.


Vagy akinek babája van és tudja zptatni, annak aktuális lehet a szoptatás témakör is.


De sorolhatnám, terhesség stb...


Vagy a kisgyerekesek is tudnának visszamenőleg válaszolni a babák témakörben.


Azért kérdezem,mert azt vettem észre hogy pl szoptatás témában alig szokott válasz jönni, és ami jön az is nagyon lassan. Pedig rengeteg kisbabás anyuka van itt, biztos sokan tudnak szoptatni is, de mégsem jönnek a válaszok.


És bevallom,én is legtöbbet a számomra "aktuális" kategóriában vagyok, amikro terhes voltam a terhesség, amikor közeledett a szülés akkor a szülés kategóriában.


2012. márc. 25. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2012. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én általában az egész Gyerekvállalás, nevelés kategóriában szoktam nézegetni a kérdéseket, és amire tudok, válaszolok.
2012. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egész gyerekvállalás nevelés kategóriát olvasom, és ott szoktam válaszolgatni:)
2012. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A második miért lett lepontozva??? Oo

Én is mint ahogy ő, az egész gyerekvállalás témakörben mozgok. Ez most rossz???

2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. :D Tényleg, mi rosszat írtam? :O Nem értem én már ezt a pontozósdit...
2012. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én is úgy szoktam mint a második!

Nem választok alkategóriát, hanem az egészet nézem!

2012. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

zerintem ezzel a pontozással is unatkozó gyerekek szórakoznak. Gondolom rájöttek,hogy az anyukákat idegesítik a lepontozások és ezért csinálják, vagy ilyesmi.

Másra nem tudok gondolni.


Amúgy köszi a válaszokat!

2012. márc. 25. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!