Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sztetek meg kellene szavaztatn...

Sztetek meg kellene szavaztatni, hogy egy kérdésnél egy felhasználó csak 1x válaszolhasson?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2012. aug. 2. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező problémája összetett, vagy csak további információra van szüksége, és van aki segített egyszer, de másodjára már nem tud (és mondjuk mások nem tudnak választ adni), az egy elég hülye helyzetet hozna létre.


Vannak egyedi problémák, amire nem tudnának ezren is választ adni, hanem csak 1-2 aki ért hozzá. Tőlük vennék el a lehetőséget, mert lehet mondana még valamit vagy kérdeznének tőle, de nem adhat választ.

2012. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

teljesen igaz amit a második írt.volt nekem olyan hogy egy válaszoló többször kommentelt és ezzel segített nekem.

de az más tészta ha valaki trollkodik .

kérdező te miért szeretnél korlátolt kommentelést ?

2012. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert az egyik előző kérdésemnél egy válaszoló folyamatosan beszólogat és hiába jelentem, nem tesznek semmit :(
2012. aug. 2. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

belinkelnéd a kérdést?

akkor jelentem én is hátha törlik a hsz.-eit.

2012. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Mert vannak ilyen esetek is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


„Mert az egyik előző kérdésemnél egy válaszoló folyamatosan beszólogat és hiába jelentem, nem tesznek semmit :( “


Melyik volt az a kérdés? Hadd szóljak be én is!

2012. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!