Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le amikor...

Miért pontoznak le amikor helyes dolgot írok?

Figyelt kérdés

A kérdésre adott válasz elég egzakt ahhoz, hogy utánanézhető, ellenőrizhető, bizonyítható. Írják a sok hülyeséget azokat nem pontozzák fel le annyian hogy kiírja az oldal hogy a válasz X %-ban hasznos. Visszakérdezek hogy aki lepontozta az miért tette ... meg persze leírom a minek tartom amennyiben nem indokolja meg, akkor akkor persze ezt a kérdést is lepontozzák, de választ nem kapok és nem csak 1x fordult elő, de választ még nem írt senki erre a kérdésre.

Nem felvágni akarok vele, de egyetemen tanultam és tudom hogy helyes választ adtam. Na meg a kérdező is meg van vele elégedve, míg a többi válasszal kevésbé.


2012. aug. 8. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogjuk tudni megérteni a lepontozók lelkivilágát.

Valószínűleg nem értelmiségi körökben mozognak ezek az emberek.

Ha megfigyeled, sokan használják itt a "párom" szót. Ez a szellemi igénytelenség egyik jele.

2012. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták, mint a föld!!!
2012. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is mindig ez van... A jó választ írom, pl. hogy kell kiejteni, hogy Crysis? "Krájzisz", de írják még utánam öten is. Annak az 5-nek nem pontozzák a válaszait, de az enyém meg 22%-osan hasznos. Miért?! Vagy, mi a kedvenc karaktered ebben a játékban? Írom, hogy nekem a medic (orvos) a kedvencem, mert tudok vele segíteni a csapattársaimnak, stb., ez 40%-os. Most mi rosszat írtam, amiért erre valaki piros kezet ad? Nem vágom... Ezo témakör is tök jó. Pl. írom egy csávónak, hogy ne trollkodjon már, mert baromi unalmas, hogy mindenhova odaír németül egy értelmetlen mondatot, ami ráadásul egy vígjátékból van (az adminokat természetesen nem érdekli). 30 valahány százalék. Utánam válaszol egy gyerek, annyit, hogy "DÖGÖLJ MÁRMEG K*RVA TROLL VEDDBE A ROHADT GYÓGYSZEREIDET IDIÓTA ******". Na ez bezzeg már 66%...


Felesleges is segíteni az embereknek, hülyéskedni kell mindenhol, meg beszólogatni, akkor tuti 90% fölött leszel.

De amúgy is felesleges végül is, nyár elején rengeteget válaszoltam, és visszanézve mind 80-90-100%-ig volt hasznos. Mégsem lett jobb a rátám 75-nél, sőt, már le is esett 74-re... Áhhh, hagyom is az egészet.

2012. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Én már nem írok ki normális kérdést meg normális választ, csak trollkodok.
2012. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az utolsónak meg külön "gratulálok".

"Ezo témakör is tök jó."...

Az ezo témakört inkább hagyjuk, ott elég elvadult dolgokat állítanak egyesek én inkább az illető elmeorvosának hiszek mint neki, ott valahogy szignifikánsan rosszabb helyesírással rendelkeznek mint pl a tudományok témakörben.


"Felesleges is segíteni az embereknek, hülyéskedni kell mindenhol, meg beszólogatni, akkor tuti 90% fölött leszel"

Azért ez túlzás... te is közelebb vagy a 100%-hoz mint a 0%-hoz, azért annyira nem rosszindulatú mindenki.

2012. aug. 10. 21:11
 6/7 anonim válasza:
ugyan ezt a kérdést tettem fel,de nekem csak idióta válaszok jöttek,hogy magamat jobban szeretem,meg tegyem féle az önélrzetem,meg stb.. ilyen kioktató válaszok a sok okostól. csupán arra lettem volna kiváncsi,hogy a nem trágár választ,a segítő választ miért pontozzák le. de ez az oldal tökéletes arra,hogy mindenki okos legyen,és lehessen veszekedni. :)
2012. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
pont most irtam ki hasonlo kérdést, hàt ne tudd meg, hogy le lettem hurrogva:) àhh, mit vàrsz?
2012. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!