Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak engem pontoznak le itt...

Csak engem pontoznak le itt állandóan?

Figyelt kérdés
Én már komolyan nem merek ide írni,mert az én válaszaimat valamiért mindig lepontozzák. Olyan rosszul esik ez nekem,mert én a válaszaimmal segíteni szeretnék.Provokatív kérdésre nem válaszolok,soha nem kötekedek. És akár hová írok,mindig lepontozás a vége,de még olyan kérdésnél is,hogy mi a kedvenc kajád vagy neved.
2012. jan. 13. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne foglalkozz vele, az a lényeg, hogy te magad biztos legyél a saját értékrendedben. Én is csodálkozom sokszor, hogy teljesen ártatlan, normális válaszokat is lepontoznak. De hidd el, semmi jelentősége. Nehogy már emiatt rosszul érezd magad. :)
2012. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

ja


amúgy én nem nézegetem, ha lepontoznak ki a f*szt érdekli? attól hogy több pontod van miért jobb neked?

2012. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Bár én nem írom ki a nevem,mégis úgy érzem,mintha valaki vagy valakik direkt rám szálltak volna,és ha válaszolok úgy vannak vele: Na,végre itt van,pontozzuk le gyorsan :)
2012. jan. 13. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy egyedül ezzel!

Sajnos sokan azon élik ki a nemtudásukat, hogy lepontozzák azt aki hasznos, vagy legalábbis a témába vágó választ adott.


Én pl. most azért is nem válaszolok erre a kérdésre, mert a nyakamat rá, hogy a cím elolvasása után megjelenik egy rakás troll és mindenkit lepontoz majd.

2012. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, hát ezt előre lehetett tudni, hogy itt majd poénból jól lepontoznak. Csakhogy nekem ebből semmi, de semmi károm nem származik, hehe. Örülök, hogy segíthettem, kedves kérdező. :)
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Sokan összetévesztik a pontozást a "lájkolással". Tehát nem a válasz hasznosságát értékelik, hanem azt, hogy a saját értékrendjükbe mennyire fér bele. Kaptam már hivatalos jogszabályból való idézetre is 0 százalékot, mert az a közfelfogással szemben állt. Lexarom, ezektől a százalékoktól még jól fogok aludni...
2012. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na igen,meg is jelentek. Szánalmasak az ilyen emberek szerintem. :( De azért köszi a válaszokat mindenkinek :)
2012. jan. 13. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Kvittek vagyunk. Engem is néha lepontoznak a Számítástechnika kategóriában (ócsárolják a válaszaimat), pedig én csak segíteni próbálok, de van, amikor nem jó nekik a válaszom... :-(
2012. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
ez a magyar mentalitást tükrözi,a rossz indulat a másik ember felé,engem is lepontoznak de az se érdekel ha 10%ról ugatok közétek nem ezért vagyok itt,nem is tudom pontosan hogy megy ez a rendszer nem is érdekel.
2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Valóban röhej sokszor, hogy szakemberek válaszát pontozzák le, hiszen legtöbbször adott kérdésre laikusok a válaszolók, és ha az aktuális társadalmi beidegződéstől eltér a szakszerű válasz, akkor megy nagyban a lepontozás. De még olyan nyilvánvaló esetekben is , amikor pl. én mint pedagógus a gyermekekkel szembeni erőszakmentességre hívom fel a figyelmet... mert ugye sokan "fülráncigálópártiak", meg "pofont a büdös kölkének" pártiak... :S ...


Elszomorító, hogy nem hajlandóak gondolkodni önállóan a legtöbben, pláne , hogy még le is pontozzák, akik viszont veszik a fáradtságot maguk végiggondolni és értékelni A SOKFÉLESÉGÉT a jószándékú -adott esetben akár egyben kompetens(!)- válaszoknak...


Nyilván a lepontozó illetőknek is meg van a saját szakterülete, de ha valamihez nem értenek kellőképpen, akkor legalább ne ugassák le, hanem gondolják végig az adott kérdés szakembereinek jószándékú ellenvéleményét, és lehet persze vitázni, de azt is korrekt módon teszi egy értelmes ember, és ha nincsbizonyitéka válaszomra, hogy szerinte badarság, akkor vagy "félig"-et logikus nyomnia, vagy "hasznos"- t és ezután hasznosan megejthetné -az amúgy lehet, h szintén hasznos- ellenvéleményét.


ÉN TEHÁT NEM FELTÉTLEN PONTOZOM LE AZ ENYÉMÉTŐL ELTÉRŐ VÉLEMÉNYEKET, ha hasznos megközelitésnek tartom. Egy valamire való értelmes ember pl. a kollégáival való vitáját is hasznosnak tartja, ha minden résztvevő korrekt benne, mivel a sokféle kulonbozo meglátás előreviheti a közös gondolkodást. Jung se értet egyet Freud-dal sok mindenben, mégis elismerte Freud úttörő szerepét a pszichológiában, szóval nem pontozta volna le, ha anno létezett volna internet, fórumokkal...


Tényleg 90%-a fórumozóknak sajnos like-nak hiszik a pontozást... szóval NEM MÉRVADÓ, mit reagál a többség a válaszokra.


SLUSSZPOÉN:

KAPTAM MÁR OLYAN REAKCIÓT IS ,HOGY "Kérdező, nah kábé ennyire vedd csak figyelembe ennek a 66%-osnak a válaszát...kb. annyira megbizható a hozzáértése... :S"


Szóval röhej, hogy ez alapján ítélik meg a válasz helyességét...


Köszönöm a jószándékú figyelmet, aki avval él.

2012. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!