Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni egy imposztor...

Mit lehet tenni egy imposztor ellen?

Figyelt kérdés
Valaki az enyémmel azonos százalékkal rendelkezik, és szeret a "nevemben" írogatni. A nick-emet nem szeretném kitenni. Emiatt újra regisztrálni sem. Van más megoldás azon kívül, hogy szándékosan hülyeségeket válaszolok, és lerontom a százalékomat?
2012. aug. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki minden üzenete végére kiírja ugyanazt a dolgot (például egy betűt, monogramot, nicknevet), így akkor is látszik ha a nick rejtve van.

Nem kötelező ugyanazt írnod, csak valami olyan legyen ami nem feltűnő, nem kötnek bele, de felismerhetővé tesz.


Ha ezt valaki elkezdi utánozni, azt jelented, nagy eséllyel felszólítják hogy hagyja abba, amennyiben direkt téged utánozna.

2012. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer nem engedi jelenteni, akkor ide írj: moderator@gyakorikerdesek.hu
2012. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag nem sért semmilyen szabályt, így jelenteni sincs értelme.
2012. aug. 15. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Egy példa. Amint válaszoltam, rögtön odaugrott, és máris megtévesztette a kérdezőt.


Mint látható, egy szóval sem mondja, hogy ő én lenne, de mindig az én válaszaimat "folytatja", és általában ilyen stílusban.

2012. aug. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!