Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a sok "bővebben lent" ;...

Mi ez a sok "bővebben lent" ; "info alul"; "lent részletesebben" stb. kiegészítés a kérdésekben?

Figyelt kérdés

Mikor megjelentek akkor nem annyira zavartak, de mostmár kezd zavarni, hogy minden 2. kérdés így van feltéve.

Miért nem lehet megfogalmazni azt a kérdést úgy, hogy a lényeg legyen benne, s alul kiegészíti ha kell? Ugyis mindenki tudja, hogy alul van a kiegészítés.

Vagy ennyire nem tudnak fogalmazni az emberek? :S

És ti hogy vagytok vele, titeket nem zavarnak az ilyesmik? :) Tudom, hogy nem kell számba venni, de engem kezd irritálni. Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, csak hát na...zavar kicsikét! :P


15/F


2009. aug. 8. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Meg is válaszoltad a kérdést: "ennyire nem tudnak fogalmazni az emberek". Az utóbbi időben ismert lett az oldal olyan körökben is, akik inkább a "cset.hu" oldalra valók.
2009. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem, ha mindenki fent akadna ilyen apróságokon, akkor már a fél világ diliházban lenne.

Vannak nagyobb bajok is az életben.

Engem nem zavarnak az ilyesmik.

2009. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

az egy másik dolog, hogy nem tudnak fogalmazni... inkább azért lehet ez (szerintem), mert ha csak kiír egy "egyszerű kérdést", akkor tart tőle, hogy senki nem fogja megnézni. viszont ha odaírja, hogy lent bővebben, akkor felkelti a figyelmét az olvasónak, hogy folytatódik tovább a kérdése. így talán többen megnézik, és többen tudnak neki segíteni.

ettől függetlenül én is hülyeségnek tartom ezt kiírni.

2009. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Anyám 15/F-nak ez a nagy baj.

Lesz majd naggyobb gondod is,mint ez.Meg ha mér ilyeneken fenn akadsz,hogy odaírja valaki mi lesz veled később??Na mind1.


Én akkor szoktam kiírni mikor a fenti kérdésemből nemderül ki pl.:Ennyire hülyevagyok,mivel ma.... vagy ilyesmi most akérdésbe nemírhatom le az egészet.És jó a fogalamzó képességgem mivel akkor nemhiszem,hogy 13 évesen tanítanék akármit is már de nemazért.Ne nézd meg és kész.

2009. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor kb 4 szóban megfogalmaztam a kérdésem lényegét, de nem engedte kirakni, mert "túl rövid volt a kérdés".. Erre a legegyszerűbb volt mellé írni, hogy infok lejjebb és így már elfogadta. Szerintem nem fogalmazás kérdése, bár nyilván néhány okosnál közrejátszik. Mondjuk sokkal rosszabb, ha kisregényt ír valaki a kérdéshez, a magyarázatot meg üresen hagyja -.-"
2009. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!