Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehetne néhány fejlesztést...

Hol lehetne néhány fejlesztést javasolni az oldal üzemeltetőinek?

Figyelt kérdés

Elég jó ötletnek tartom ezt a honlapot, de azért még rengeteg dologgal fel lehetne dobni, amivel az üzemeltetők is jobban járnának mert gondolom nőne a forgalom.

Hogy csak egyet mondjak, jó dolog hogy névtelenül lehet írni, de én beraknék egy olyat, hogy minden kérdésfeltevésnél és minden válaszolásnál kijelölhetném azt az opciót, hogy azt az adott beírást névvel vállalom. Mert a legtöbbet felvállalnám ha nem is feltétlenül mindet.

Köszi!



2008. máj. 26. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

info(kukac)gyakorikerdesek.hu


De ha már lehetne névvel is írni, akkor elmenne az oldal abba az irányba, hogy nem csak a válasz lenne a lényeg, hanem az is, hogy ki írta. Ezt nem szeretnénk.

2008. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Bár az nem tudom miért baj, amíg értelmeset írnak az emberek.


Másik:

Fel lehet íratkozni, hogy emilben értesítsen, ha jön egy válasz egy adott kérdésre. Namost én nem akarom emilben megkapni, viszont az jó lenne ha összegyűjtve láthatnám, hogy mely feliratkozott kérdésekre jöttek új válaszok (kb mint a saját kérdéseimnél)

2008. máj. 26. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
igen erre én is gondoltam már, a másodikra elég nagy szükség lenne.
2008. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én azt javasolnám, ha lehet, hogy legyen olyan menüpont, ahol megnézhetem, hogy melyik kérdésekre válaszoltam, hogy pl. láthassam, hogy hogy értékelték a válaszomat, vagy írt-e a kérdező kommentet, mert sokszor nem is melékszem már a kérdésekre, amikre válaszoltam.
2008. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsónak:


a meüben ottvan, hogy 'Megválaszoltjaid', ott ott van az összes kérdés, amire válaszoltál. ;)

2010. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!