Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit utálsz a legjobb itt?

Mit utálsz a legjobb itt?

Figyelt kérdés
Én azt mikor az ember tényeket ír le, és azért pontoz le a kérdező vagy bárki más, mert nem tetszik neki a válasz. De tényleg olyankor, amikor konkrét tényekről van szó, pl milyen színű az ég, odaírod, hogy kék, de lepontoznak, mert pirosra számítottak.
2012. dec. 3. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy túl sok a troll meg a buta ember. És kevés van belőlem. ;)
2012. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez jó :))
2012. dec. 3. 09:37
 3/23 Jézus :) ***** válasza:
100%
Azt, hogy sokan nem akarják használni a keresőt, és néha az egész szándék nem több, mint falra hányt borsó.
2012. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Pedig van, hogy pirosnak látszik naplementekor, amikor sok a felhő, de alapból fekete, úgyhogy rossz a példa.

Lehet, hogy tényleg valami baj van a válasszal.

2012. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az ilyenek zavarnak. Megkérdezik, hogy melyik a kedvenc országod, beírom, hogy Grúzia, és mennek a piros kezecskék... Mintha nem lehetne a kedvenc országom Grúzia. De még sok hasonló példát tudnék mondani.
2012. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt utálom, hogy mindig belém kötnek a válaszaimnál, írogatnak nekem mocskos dolgokat...

Az ilyen embereket ki kellene moderálni, kitiltani örökre erről az oldalról!

2012. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én azt utálom a legjobban, hogy szinte állandóan piros az ''üzeneteid'' feliratom. Már alig szoktam ide válaszolgatni, mert a kedvem is elment ezért az oldaltól...
2012. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amikor egy moderátor egy olyan kérdésemet törli, amit nem kellene.
2012. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Vagy másik kedvenc: mikor naponta 20x megkérdezik, hogy milyen tapasztalataid vannak a ricinusolajjal :)
2012. dec. 3. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hogy az emberek kikérik a közvélemény válaszát, és képtelenek maguktól döntést hozni. Pl menjek e prostizni vagy sem, mikor illik elveszíteni..., stb. na meg az ehhez hasonló fogyatékos kérdések.


Na meg a másik hogy a 18as témában fogyatékos biológiából megbukott 15 évesek vannak.

2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!