Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit utálsz a legjobb itt?

Mit utálsz a legjobb itt?

Figyelt kérdés
Én azt mikor az ember tényeket ír le, és azért pontoz le a kérdező vagy bárki más, mert nem tetszik neki a válasz. De tényleg olyankor, amikor konkrét tényekről van szó, pl milyen színű az ég, odaírod, hogy kék, de lepontoznak, mert pirosra számítottak.
2012. dec. 3. 09:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18-as rajtszámú versenyző: nagyon jól látod! Pillanatig se másítsd vagy kozmetikázd meg magadban ez a sajnálatos TÉNYT. Valóban csak pár kiválasztottnak van véleménye, a többi majmol. Hejj, de hány fórumon jelen van ez. Inkább hol nincs, az inkább megszámolható.
2012. dec. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A pontok lehúzása a legtöbb esetben tanulatlan,tájékozatlan emberek fegyvere.A pontok halmozása miatt miatt nehezen találod meg az értékes,hasznos kérdéseket,továbbá igen sok a selejt kérdés!!Ha a moderátor rendelkezne azzal a képességgel,hogy a helyesírást nem ismerőket letiltsa vagy kisegítve tehesse fel a kérdéseit! Nem szeretem a durva embereket akkor sem ha nem ismerem!
2013. márc. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én az utálom hogy sok a egoista had nem mondjam mi..

Akik nagyobbra meg okosabra tartják magukat,meg kötöszködnek.

Meg a másik oldal,a nagyon hülyék akik magyaráznak zöldségeket,keverik a szezon a fazonnal,és mesélnek olyanokat hogy magától hullik a hajam.

2020. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!