Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit utálsz a legjobb itt?

Mit utálsz a legjobb itt?

Figyelt kérdés
Én azt mikor az ember tényeket ír le, és azért pontoz le a kérdező vagy bárki más, mert nem tetszik neki a válasz. De tényleg olyankor, amikor konkrét tényekről van szó, pl milyen színű az ég, odaírod, hogy kék, de lepontoznak, mert pirosra számítottak.
2012. dec. 3. 09:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem néha az tud kiakasztani, ahogy egyesek írnak. Nem vagyok egy magyar tanár, én is vétek hibákat, de azért van egy szint. Amikór ojanokat írnak, mint amijen ez a móndat is na akór azzért el gondolkozók azon, hogy beírlyak az iletönek, hogy azért kicsít oda figyelhetne joban, arra hogy hogy ir. Sajnos nem egy ilyen van, és akkor olyanokat kérdez ilyen helyesírással, hogy ki akar költözni Angliába, mert itthon semmilyen munka nem jön össze neki...
2012. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es! Igen, ez ismerős. Bár én már láttam olyat is, ahol konkrétan nem lehetett értelmezni a mondatot, mert nem csak helyesírási hiba volt benne, hanem tök összefüggéstelen volt. Kb ilyen: haken nek haj mra nö? mnyit?

Aztán végül is vmit a hajára akart kenni, amitől gyorsabban nő, de nem tudta leírni, hogy mit. Szóval szegénykém elég sötét volt :D

2012. dec. 3. 18:45
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen a magyarul írt, de mégis érthetetlen kérdések is jók:) Amin egyszer még jót röhögtem, egy csaj megkérdezte, hogy "egy pasi, aki tetszik nekem úgy köszönt el tőlem, hogy hello, ez mit jelent?" . Mondjuk ezen nem bosszantottam magam, ezen csak röhögtem:)
2012. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok kérdés van ami értelmetlen. Helyesírás az egyik (bár befogom a számat, mert az nekem is borzalmas), a másik amikor nem tudnak rendesen magyarul írni. Pl. ez: Mit rendeljek online, ha van felesleges 2-5-10-20-30-50-100 000-em es ketten megyunk Londonba egy hetvegere, eletunkben eloszor?

Plusz nem értem miért válaszol pár ember olyan dologra amihez nem ért. Pl. lehet belőlem olimpiai bajnok ha 25 éves vagyok és soha nem sportoltam? Válaszoltam, hogy még ha 5 évesen kezded is nagyon kicsi az esélye, hogy valaki megnyerje az olimpiát, erre válaszoltak, hogy ez nem igaz, simán lehet még. Most komolyan aki sportolt már életében az tudja, hogy milyen nehéz még magyar bajnoknak lenni is.

Ja és természetesen a dicsekvők is nagyon durvák, mint pl ez: Otcsillagos szallodaban mit lehet megenni, elfogyasztani, hazavinni a szobabol az alap szobaar elleneben?

fenykepeken lattam,hogy a four seasons canary wharf,londoni szallodajaban lesz a 600 fontos lakosztalyunkban gyumolcskosar,kulonfele sminklemosok,parfumok, markas illatszerek,minibar,pezsgo,asvanyviz.mi az, amit utolag ki kell fizetni,es mi az ,amit nem fogyasztas,elvitel eseten? mi az,ami jar?

Zavar még az is amikor valakinek nem lehet saját véleménye. Egyébként meg nem szoktam pl. jelenti kérdéseket, csak gondoltam ha már megkérdezed válaszolok :)

2012. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ricinusolajjal milyen más tapasztalatai lehetnek valakinek?


Ez a nem tetszik a válasz, ezért gyorsan lepontozom, elég undorító dolog. Én még azt utálom, amikor én kérdezek, és a válaszolók nekiállnak egymást lepontozni, pedig nekem az összes válasz hasznos volt.


Azt is utálom, hogy ha valaki kritikát kér, és nem azt kapja, hogy jaj, de ügyes vagy! jaj, de tehetséges vagy, hanem azt, hogy van még mit fejlődnie, akkor én vagyok szemét, hogy meg mertem szólalni.

Utálom, ha valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy "Miről szóljon a könyvem?". Akkor (...) ne írjon! (A zárójelbe csúnya szavakat tessék képzelni!)

És még azt is utálom, bár ez már amolyan jogdíjas dolog, hogy ha keresek egy filmet, amit kábé tizenöt éve láttam, és sehol nem lehet legálisan megszerezni, akkor én azt szeretném letölteni, de nem tehetem fel ezt kérdésben, mert jogdíjakat sértek vele. Olyan filmnél, ami már tizenöt éve is régi volt.

2012. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ricinusolaj most nagy divat hajnövesztők körében. És napi szinten többször rákérdeznek, hogy tényleg növeszti e a hajat, hogy kell használni, hol lehet venni stb. Csak én vagy 20x válaszoltam ezekre a kérdésekre. Aztán múltkor elegem lett, hogy na már megint egy és szóltam a kérdezőnek (azon túl, hogy egyébként ismét megírtam neki a szokásos válaszokat), hogy írja be a keresőbe és 1millió választ fog találni. És akkor jött, hogy én milyen bunkó paraszt szemétláda vagyok, egyáltalán minek válaszolok stb stb. Persze azt meg sem köszönte, hogy valóban válaszoltam a kérdésre, de mind1.
2012. dec. 4. 19:38
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem még az is kiakasztott, hogy egyszer valaki megkérdezte, hogy mennyi egy jegy Csapról (Ukrajna) Moszkvába 3-ad osztályon. Vettem a fáradtságot, megnéztem neki, és leírtam, hogy 742grivnya, erre nem megköszönné, vagy valami, hanem beírja, hogy azt helyesen hrivnyának kell írni (megjegyzem oroszos ejtéssel grivnya, ukránosan hrivnya, de tök mindegy igazából). Ami aztán tök mindegy, de nem ám, hogy megköszönte volna, hanem rögtön nekiáll okoskodni. Ha annyira okos, akkor minek kérdezget?:)
2012. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az irányokat. Az olyan kérdéseknél, ahol vélemény a válasz, gyakran előfordul, hogy az első x válaszolónak ugyanaz a véleménye, eztán jön egy határozott és jól megindokolt ellenvélemény, és megváltoztatja az irányt. Most jön y válasz, ami az ő véleményét osztja. Ilyenkor úgy érzem, hogy csak pár embernek van véleménye, a többi csak massza :|

Ezen kívül kiráz a hideg az olyan kérdésektől, ami a közvéleményről szól 'Ez vajon elítélendő...?' brrr :S

2012. dec. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, mikor önérzetből lepontoz és még be is szól (nem azt kapta, amit várt). Utálom még. ha sértettségből utánam jön és mindenhol le akar járatni.. az még egy tökély. Mást nem utálok. Magamat imádom.
2012. dec. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja igen, természetesen az anyanyelv kérdése. Remélem, őszintén, a saját érdekükben, hogy analfabétikus izmusuk a társadalom perifériájára sodorja őket és észbe kapnak! Gáz ez, hogy így nő fel egy generáció, tudatlanul. Persze előszeretettel megy a szövegelés, hogy dehát ez elfogadott! Hogyne. Kérdés, hogy hol.
2012. dec. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!