Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek már a láncreakci...

Észrevettétek már a láncreakciós válaszokat? Vagyis vki leír valamit, és utána mindenkinek az a véleménye, holott máshonnan is meg lehet közelíteni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 23:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Nincs igazad!
2009. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

lol az előzőnek

neked meg: jaaaaa. mert az emberek JÓSZÁGOK! megszokták, hogy arra mennek, amerre terelgetik őket. múúúú!

2009. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23:32 kérlek fejts ki.
2009. aug. 22. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ők gyerekek.

csak megismtélik átfoglmazzák hogy okosnak tűnjenek..

2009. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Szerintem lehet több embernek ha nem is ugyanaz de hasonló véleménye! Különben nem lenne értelme mondjuk egy szavazásnak sem! Vagy olyanra gondolsz ammi dettó ugyanaz csak kicsit átfogalmazva? Mert azok írói szerintem csak olvasták az előzőket tetszett átfogalmazták és így verhetik a mellük, hogy aztán okosak, meg talán még jófejek is ha kissé viccesre vették! (Persze a vicces részre is igaz a csordaszellem, az sem az író fejéből pattant isteni szikra.) Valami ilyesmi lehet én úgy gondolom!
2009. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!