Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti nem vagytok kíváncsiak,...

Ti nem vagytok kíváncsiak, hogy az itt normális/jófej válaszolók, hogy nézhetnek ki?

Figyelt kérdés

Vagy akad olyan akire igazán kíváncsiak lennétek?

Illet itt szerintetek, hányan vannak akik valóban hasznos választ adnak és elég tapasztaltak, és nem a vakvilágba beszélnek?


2012. dec. 20. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Reszemrol ha normalis kerdest kapok,normalisan valaszolok,de eddig ilyenen meg nem gondolkodtam hogyan neznek ki itt a valaszolok .:)
2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabriell88 válasza:

A válaszadók válaszaiból, legtöbbször le lehet szűrni, hogy nem a vakvilágba beszélnek.Elég sok ilyen embert ismertem meg itt gyakorin.

Nem gondolkodtam még rajta,hogy ki hogy néz ki...

2012. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jézus :) ***** válasza:
Én sem gondolkodtam hogy nézhet ki az illető, max hogy hány éves lehet.
2012. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem gondoltam rá. De most, hogy így kérdezed...
2012. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam gondolkodni az emberek kinézetén. Maximum csak egy véleményt fogalmaznak meg bennem a viselkedésükkel. Vannak ezen az oldalon normális, segítőkész emberek, vannak tűrhető emberek, és vannak olyan emberek is sajnos, akik csak az észt tudják osztani, de segíteni nem tudnak segíteni a kérdezőnek, válaszolóknak...
2012. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy néznek ki, mint bárki más, aki szembejön veled az utcán.
2012. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!