Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok, ha akarnák,...

A moderátorok, ha akarnák, meg tudnák nézni ki pontoz egy adott témában folyamatosan lefelé?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg meg, de az adminisztrátor már biztos. Csak ugye azzal még nem érsz el semmit hogy tudod, nekik pedig nem feladatuk ezt figyelni, sem tájékoztatni arról másokat. Az pedig hogy ki hogyan értékel nem ütközik szabályzatba.
2013. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha hónapok óta valaki egy-két nevet folyamatosan lepontoz, egy szűk témában és válaszokat nem ad a kérdésre, azt már tiltani kéne, és ha kicsit beleolvas, hogy az az 1-2 ember kb ugyanazt válaszolja, mint a többi.
2013. jan. 3. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
De miért foglalkozol a pontozással?Nem jelent semmit!Pl.macskás témákban hasznos válaszokat adsz;ha lepontozzák egyszerűen ne foglalkozz vele.Csak magadat idegesíted,szerintem sokan már csak azért is lepontozzák olvasatlanul az összes válaszodat mert tudják hogy zavar téged!
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kéne vele foglalkozni, de mégis zavar :/

Azért írtam egy emailt a moderátoroknak, hátha...

2013. jan. 3. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudják.
2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az jó, nekem pár hete azt írták, hogy ők nem látnak bele! Azt is olvastam ott, hogy ez rendes fizetős állás, ahhoz képest érdekes hozzáállás!

Nem a plüsskutyákon vitatkozok, annál kicsit komolyabb témában, nem tetszik, hogy nem vesznek komolyan.

2013. jan. 4. 17:31
 7/11 A kérdező kommentje:

A tegnapi levelemre nem reagáltak, kértem, hogy vizsgálják ki a dolgot.

Elküldöm minden nap a levelet, meglátom mi lesz.

2013. jan. 4. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem hiszel nekik, mi okuk lenne hazudni? Itt a válaszolók tippelnek, következtetnek, vagy más példa alapján gondolnak dolgokat. Ez alapján ugyanúgy tévedhetünk mi is.


A moderátor elvileg csak a felhasználók által készített kérdésekkel és válaszokkal foglalkozik, azoknál van törlési joga vagy áthelyezési joga ha rossz témakört adtál meg, vagy tiltási joga ha szabályt sértenek.

Az adminisztrátor olyan munkakör, aminél az adatbázissal foglalkozik valaki (módosítás, karbantartás, törlés) itt tudnak belenézni a felhasználókhoz tartozó dolgokhoz is.

Azt sem tudhatod hogy a moderátorhoz címzett kérdésekkel végül ők foglalkoznak, vagy továbbküldik másnak. Ez alapján még mondhatja azt egy moderátor hogy ő nem látja a felhasználók adatait, de a vele kapcsolatos problémákat továbbküldi az adminisztrátornak, így ő egyfajta szűrőként is dolgozik.


Ez a két munkakör pedig nem ugyanaz, ennél az oldalnál kb így néz ki a legkevesebb jogkörtől felfelé: vendég - felhasználó - moderátor - adminisztrátor - tulaj. A vendég nem nyithat kérdést, a tag nem törölhet kérdést-választ, a moderátor (lehet) nem láthatja az adatokat, az adminisztrátor pedig lehet nem rúghatja ki a moderátort mert az a tulaj jogköre.

2013. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt Felhasználónk!


Nem tudjuk megnézni. A hozzáállással meg ne haragudj de neked van gondod, ha ilyesmit írsz és vagdalkozol itt. Már leírtuk sokszor, a modik nem látnak bele semmilyen módon a pontozásba az utolsó hozzászólnak van igaza. Sajnos nem tehetünk semmit ezzel, akkor se ha minden nap írsz miatta, az oldal üzemeltetőjének a programja, a modok nem látják, ki mit mikor hogyan pontoz.

2013. jan. 4. 18:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy egy dolgot többszöri bejelentésre töröltek csak, ezért próbáltam meg többször írni, mert máshogy reagálnak le időnként dolgokat.
2013. jan. 4. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!