Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vagytok ilyen érzékenyek?

Miért vagytok ilyen érzékenyek?

Figyelt kérdés

Kérdés után 20 válaszból 19 azt mondja, hogy "nem kéne így csinálnod, gondolkozz, korai". Majd újabb kérdés, hogy milyen szemetek az anyukák, illetve ott is kapsz olyan választ, ami nem tetszik.. És végül mind töröltetitek. (Igen, ma egy konkrét kérdés után, de volt máskor is, és akkor odaírja, hogy "még én érzem magam rosszul",)


NA: Szóval mért kell így kiakadni rajta? Valószínűleg, ha mindenki ugyanazt mondja, akkor nem mások a "hülyék".


2013. ápr. 9. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert lelkisérültek.Ezeket az embereket gyerekkorukban sokszor bántották ezért kénytelenek voltak kétségbeesetten anyucihoz szaladni hogy árulkodjanak.Felnőtt korukra se nőtték ki ezt,ugyanúgy csinálják mint eddig csak most a moderátorokhoz szaladnak sírva


Én sose jelentek senkit se,még pontozni is ritkán pontozok.Ha valaki beszól nekem akkor visszaszólok és próbálom megcáfolni,de erre a legtöbben képtelenek mivel eléggé alacsony IQ szinttel rendelkeznek ezért egyszerűbb jelenteni az illetőt a moderátoroknak még akkor is ha ők kezdték a vitát.Megértem ha az olyan trollokat jelentik akik csak káromkodni tudnak,de ha valakinek van valami mondanivalója ami eltér a többség véleményétől azt miért kell jelenteni?Mondjuk persze az könnyebb mint megcáfolni


Erről a "ha a többség úgy mondja akkor úgy is van" meg csak annyit hogy a történelem már jópárszor bebizonyította hogy csak azért mert a többségnek ugyanaz az álláspontja nem jelenti azt hogy nekik van igazuk.Erre az oldalra ez meg végképp jellemző.Nem kell mindig a birkacsordával együtt haladni,én például mindig is magányos farkas voltam e tekintetben mert nekem teljesen más mentalitásom van mint a többi embernek de nem érdekelt ha többen is ellenem fordultak,már megszoktam :) Mindig kiálltam az igazamért.Inkább marjanak többen de akkor sem fogok beállni a csordába

2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!