Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha rám tör egy olyan érzés...

Néha rám tör egy olyan érzés és egy olyan dolog, hogy "el vagyok hanyagolva" és magányosnak érzem magam. Ez még mindig a hormonok miatt van? Miért várom el a férjemtől a nagyobb figyelmet? Ti mennyire vagytok érzékenyek? 37 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyan igy voltam, sőt szülés után is sokszor, majd 1 évig.

mondd neki kényeztessen többet, gondolom szivesen megteszi

2010. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi nálam most szülés után is ez a helyzet, sőt inkább még bánt is lelkileg. Azt mondja a barátainknak, hogy nem alszok 12-13 órákat ezért ideges vagyok a babámmal (soha nem aludtam ennyi, minden 5 kor keltem és max akkor aludtam délután ha végeztem mindennel(főzés, vasalás, mosás, takarítás) ez is idegesít. Ő alig van a babával, de engem szól meg...utálom, már kb a válást beszéljük. Baj lesz így, de nem tudok mit csinálni. Ő engem okol és őt.
2010. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Megértelek, ugyan ezt érzem.Egyedül vagyok a babámmal.De már beletörődtem.Ha megjegyzem, ugyis csak azt kapom, hogy figyel rám/ránk, de "dilis" vagyok.Ennyi.
2010. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk is ez van. Hogy ha szólok, és ha szólok mindenért, akkor az van, hogy "unatkozol?" meg hogy "nincs jobb dolgom ennél?" hát van,de ezeken a dolgokon kívül, szeretnék többet.

Mindennap főzök,mosok,takarítok,tanulok a nagyobbik gyermekünkkel, és baj ha egy kicsivel több törődésre vágyom?

Majd ha meg lesz a kicsi, nem tudom utána mi lesz. A szexre már gondolni sem merek, mivel azt már el is felejthetem.

Köszönöm a válaszokat. Kitartás Nektek is!

2010. febr. 18. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj lányok! Én is sokáig éreztem ezt, mikor itthon voltam a lányommal táppénzen, majd a szülés után is sokáig. ÉS sokat is veszekedtünk nagyon. Én magammal is elégedetlen voltam, és azzal is hogy nem tudok mit csinálni, nem elégített ki a háztartás és az itthon ülés. Aztán elkezdtem imádkozni értünk, hogy rendeződjenek a dolgok, + tornázni, nőcisedni, kitavaszodott, és mentünk a szabadba. És ahogy a kedvem és lendületem megváltozott, próbáltam máshogy állni a férjemhez. És Istennek hála azóta sokkal-sokkal jobb minden, a szex is visszatért az életünkbe. Kitartás, lesz jobb is, csak türelem kell! (Meg talán az is, hogy néha ráhagyod a gyereket, és akkor látja, hogy nem egész nap műkörmöt reszelsz otthon, hanem van egyéb dolgod is, és a háztartás + kisbabával való foglalkozás nem 5-5 perc alatt lerendezhető dolog).
2010. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!