Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valami zavar volt/van a...

Valami zavar volt/van a rendszerben?

Figyelt kérdés
Nem tudom másnál fennáll-e a probléma, de a tegnapi napról mára egyes kategóriákban több száz helyet csúsztam hátra, ami érdekes, mert naponta 4-5 hely mozgásom van előre-hátra. Van olyan kategória, ahol tegnap még az első 30-ban voltam, ma meg 600 hellyel hátrébb rangsorol, több mint 2000 pontból az adott kategóriában épphogy 20 pont fölött vagyok. Emellett délelőtt igencsak szét volt csúszva az oldal. Csak nálam vannak ilyen furcsaságok?
2013. máj. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Új kategóriák/alkategóriák kerültek be napközben, ha valami fura volt, akkor az lehetséges, hogy annak köszönhető.


Az új kategóriákba kulcsszavak alapján átkerülnek kérdések, amelyek csökkenthetik a régi kategóriában szerzett pontokat, ha pont olyan témában voltál aktív, amik most új kategóriát kaptak.


Lehetnek emiatt zavarok a mai nap folyamán.

2013. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem, a + Emberek kategória miatt elcsúsztak a toplisták, nem is jót mutat az egyes főkategóriák alatt.


Holnapra helyrejön.

2013. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valóban el lehetnek csúszva, legalább 2 sorral. A szerelem, szex témakörben igencsak elöl álltam, a legelső oldalon, ott nincsenek új témakörök és mégis odalett szinte minden pontom. No nem mintha bármi jelentősége lenne, csak kicsit fura volt :D
2013. máj. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!