Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezek az üdvözlömös kérdezők...

Ezek az üdvözlömös kérdezők honnan jönnek?

Figyelt kérdés

Többször láttam már, hogy így írja a kérdést, üdvözlöm! és akkor felteszi a jogi vagy akármilyen kérdését, és előre is köszönöm válaszát, meg ilyenek.


Ezeknek nem tűnik fel, hogy ez egy anonim kérdezős-válaszolós oldal, nem egy privát személy, szakértő válaszolja meg a kérdéseket?


2013. máj. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Kérdéseikből, válaszaikból az jön le (nekem), hogy idősebbek, akiknek nem megszokott a tegeződés, vagy még nem álltak át a pertura.

Nagyon sok jogi kérdésre érkezik normális válasz, még akkor is, ha nem jogász válaszol.

Előre is köszönöm szöveggel mi a baj? Udvarias. Mindenkinek így kellene.

2013. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakozván az előttem szólóhoz, még vannak akik tudják az alapvető illemszabályokat. Sajnos egyre kevesebben.
2013. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

hehe jó kérdés:D

tényleg vicces mikor látok pár ilyet


szerintem is azt hiszik hogy itt hozzáértő válaszol nem pedig a szomszéd Pistának a 10éves fia

2013. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az alapvető udvariassággal van a baj, hanem, hogy úgy kérdez és úgy kommentál, mintha egy szakértővel folytatna párbeszédet. Mintha a NLC szakértő rovatába írná be a kérdést és véletlen itt jelenne meg.


Üdvözlöm! Kérdésem az lenne... Ön mit gondol? Előre is köszönöm válaszát! Kovács József. o.O Nem vagyok benne biztos, hogy tudják hova írnak egyáltalán, meg ki válaszol.

2013. máj. 17. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért gondolod, hogy az anonimitás miatt nem kell udvariasnak lenni?
2013. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy vannak akik talán először, és csak ekkor az egy alkalommal írnak ide, és nem ismerik az oldalt. Azt hiszik, hogy hivatalos, hozzáértő személynek teszik fel a kérdésüket.

Nem az udvarias megfogalmazásból gondolom ezt, hanem abból, hogy találkoztam már olyan kérdéssel is, ahol névvel, pontos címmel kezdte a kérdését.

2013. máj. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Mikor fordulsz ilyen oldalhoz? Mikor már senkitől nem kérdezhetsz. Senkiben nem bízol.

Ne itélkezzünk már!

2013. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm! Kérdésem a kérdezőhöz: hülye-e vagy? Előre is köszönöm válaszát.
2013. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!

Ugye nem szeretne agydonornak jelentkezni?

Köszönöm a válaszát!

2013. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mééé? Csak ismerőssel vagy udvarias?

Köszönöm, nem kérek választ.

Üdvözlettel: én.

2013. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!