Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalra mióta nem lehet...

Az oldalra mióta nem lehet illegális témájú kérdéseket kiírni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ab ovo
2013. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ide eleve mindenfajta kérdést fel lehet tenni. Te melyik kérdést tarod illegálisnak?
2013. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenfélét azért nem lehet, mert az oldalnak van egy szabályzata ami korlátozza a feltehető kérdéseket.


Ha a letöltésre gondolsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__3349110-..


Más bűncselekménynél is szerintem egyértelmű, hogy nem kérheted hogy abban segítsenek, az oldal sem vehet részt olyan tevékenységben ami elősegíti bűncselekmények elkövetését.

2013. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiírtam már olyan kérdést, hogy egy programhoz honnan tölthetek le cracket. Törölték.
2013. júl. 27. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és olvastam régebben írt, illegális témájú kérdéseket, amiket nem töröltek. Tulajdonképpen azt akartam kérdezni, hogy mióta törlik az ilyen kérdéseket.
2013. júl. 28. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A linkelt kérdésben le van írva. Ha megnézed, a megmaradt kérdések kb 2010 előttiek.
2013. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És láttam mostanában írtakat is. Ha az enyémet törölték akkor azokat miért nem?
2013. aug. 11. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem egy ember törli őket, más felfogása szerint lehet hogy átmegy a szűrőn. Vagy van olyan moderátor is akit nem érdekel az ilyen és ott hagyja. Régebben minden vasárnap megmaradtak a jelentett kérdések, mert aki akkor dolgozott az meghagyta őket azzal a jelzéssel hogy látta, de nem csinált velük semmit.
2013. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!