Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem témakörönként jelzi...

Miért nem témakörönként jelzi az oldal, hogy hány %-ban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

Van olyan kategória, ahol komoly válaszokat adok, de van olyan is, ahova inkább "szórakozni" járok.


Tehát pl. látogatom az Egészség témakört, ahol 90%-ban adok hasznos válaszokat és látogatom az Emberek témakört, ahol minden hülyeségért lepontozzák az embert, így ott kb. 50%-ban adok csak helyes válaszokat.

Így viszont, ha az egészség témakörben vagyok, az jön le, mintha csak 75%-ban adnék hasznos választ...


Egyébként nem érdekelnek a %-ok, csak szerintem logikusabb lenne, ha témakörönként jelezné, vagy esetleg zárójelben, a témakörös % mellett, hogy összesen milyen arányban adok hasznos választ. :)


2013. aug. 7. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Tulajdonképpen nem rossz ötlet. :)

Elvégre attól, hogy valaki mondjuk minden nap a politika kategóriában veszekedik, egészség témakörben még adhat hasznos válaszokat...

Azonban szerintem nincs értelme ennyit foglalkozni a százalékokkal. Engem személy szerint legalábbis ha valaki valahová értelmes választ ír, nem érdekel hogy "15%-ban ad hasznos válaszokat"...

2013. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem rossz ötlet,bár én az egész százalékozást eltörölném,hiszen ha valakivel nem értesz egyet,akkor le fog pontozni,akármilyen hasznos is a válaszod.Most azon dolgozom,hogy minnél jobban lecsökkentsem a százalékomat.Ha jó úgysem lesz,akkor legyen nagyon rossz.
2013. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor mehet a piros kéz? :))


Igen, alapjáraton engem sem érdekel a %, de ha én is kiírok egy kérdést, amihez halvány lila f.. sincs, akkor azért nézem (vagyis nézném), hogy ki ad nagyobb %-ban hasznos válaszokat, mert más alapján nem tudom eldönteni, hogy most kire hallgassak. :)

2013. aug. 8. 17:14
 4/5 anonim válasza:

Két néven regisztrálj, nincs mit tenni.

Vagy hasznos még az "ez a válasz x százalékban hasznosnak tűnik".


Engem a kategória toplista pontozása döbbentett meg:

"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

Szóval hiába értek valamihez nagyon, mert az a szakterületem, ha a többség téveszmében él, én leszek lepontozva... Hát szép...

2013. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele... :)
2013. aug. 13. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!