Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldal változtatásával...

Az oldal változtatásával kordában lehetne ezt tartani?

Figyelt kérdés

Panaszt szeretnék tenni! Teljesen fel vagyok háborodva, mivel az oldalon egyre többen vannak azok a boldogtalan emberek, akik azért járnak ide, hogy másokat bántsanak. De ezekkel a bántó válaszokkal nem lehet mit tenni, mert nem trágár, nem provokatív, nem hirdetés, csak rosszul esik.


Például volt egy kislány családi kapcsolatok kategóriában, aki szomorú volt, mert az anyja három hónapra Angliába utazott. Erre valaki azt írta, hogy sok Kazahsztáni bevándorló van Angliában, akik valószínűleg meg fogják gyilkolni az anyját. Hiába jelentettem a választ, senki nem törölte...

Most én is feltettem egy kérdést arról, hogyan lehet hosszútávon boldog egy házasság, mire én is megkaptam, hogy lehet, hogy a férjem idejekorán meghal. "Üdv a depressziódnak." - Mondanom sem kell, egy ilyen válaszadónak legszívesebben kalapáccsal apránként átalakítanám a koponyaszerkezetét, de civilizált ember lévén, nem teszek ilyet. Persze zaklathatnám őket privátban, hogy mi a pontos véleményem róluk, de valószínűleg csak örömmel töltené el őket, hogy valaki ennyire felhúzta magát a visszataszító viselkedésükön.


Az egyetlen normális módja a probléma megoldásának az lenne, ha ezeket a válaszokat jelenteni lehetne, és a moderátorok törölnék őket. Akkor ezek az emberek is felhagynának idővel mások bántásával, mert rájönnének, hogy felesleges.


2013. aug. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

" férjem idejekorán meghal"



hát ezen szakadok XDDDDDDD

2013. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öhm. Ez nem vicces.
2013. aug. 29. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ennyire unatkozol, hogy ezen kattogsz? Most komolyan..
2013. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ennyire rosszul esik, hogy egyes emberek undorító, gerinctelen férgek módjára viselkednek itt. Elhiszem, hogy boldogtalanok, de idejönni és lépten-nyomon belerúgni olyanokba, akik akár kiszolgáltatott helyzetben segítséget kérnek... Csak azért, mert a saját életüket elrontották és irigyek konkrétan mindenkire, aki él. Ennyi erővel bárkinek lehetne olyan választ adni, hogy: "Nem mindegy? Egyszer te is megdöglesz."


De van itt legalább egyetlen normális ember... Egy moderátor azóta kikereste az említett kérdéseket és törölte a kommenteket, amikről a leírásban írtam.

2013. aug. 29. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Értelek, csak azt nem tudom elképzelni, hogy a való életben hogy kezeled le a hasonló jellemű embereket.. mert ugye ott nincs egy moderator aki kitörli a trollokat.. Persze ez már off volt, de mégis :-)
2013. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kérdezőnek. A való életben nem ilyen nagy az emberek szája. Az összes fórumnak/ilyesmi oldalnak megvan az a hátránya,hogy egyes emberek itt élik ki,azt amit az életben nem tudnak. Itt névtelenül,mindenki "kemény",mernek írogatni szemétséget,mert úgysincs következménye. Van mikor hiába jelented,ha vele ért egyet,gondolom azért nem szedi le. Ez egy ilyen oldal,van itt boldog-boldogtalan,csak szerencse kérdése milyen emberek válaszolnak a kérdésedre,ha nincs szerencséd megrohamoznak a homokozni idejáró f@ szok. De néha-néha még válaszolnak is normálisan.
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Minek veszed fel ennyire? Én is megkaptam már, hogy szűz tinifiúcska vagyok (35/N) meg irigy vagyok, meg csóró, meg olyan gazdag, aki jódolgában azt se tudja, mit csináljon... csak nevess ilyenkor, vagy érezz megkönnyebbülést, hogy a te lelked nincs így megmérgezve.
2013. aug. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem itt már mindenki kapott hideget-meleget. Ne húzd fel magad rajta.
2013. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!